Halil Torun Cam Balkon Altındağ Armut'ta #444471

Halil Torun

Cam Balkon · 1 yıldır üye
Ankara Altındağ
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2008
Elizan cam balkon sistemleri ile evinizin estetik görünümünü güzelleştirirken, cam balkon sisteminin getirdiği pek çok avantajdan da yararlanmış olursunuz.

Cambalkon kullanımı ile kapatmış olduğunuz balkonlarınız sayesinde evinizde yeni bir alan kazanmış olursunuz. Ankara gibi yılın pek çok ayında kış mevsimini yaşayan bir ilde ikamet ettiğinizde, balkonlarınızdan yeterli verimli alamazsanız. Elizan cam balkonları ile balkonlarınızı kullanmadığınız kış aylarında boş bir oda gibi balkonunuzu kullanabilirsiniz. Yaz ayları geldiğinde ise katlanabilir sistem sayesinde tekrar eski balkon görünümüne kavuşabilirsiniz.

Elizan Cam Balkon Özellikleri

Yağmur Damlalıklı Profil: Yağmurlu havalarda balkonunuz ya da balkon camlarınızdan içeri asla su sızmaz.

Çift Taşıma Sistemi: Balkon raylarında yer alan çift taşıma, çok daha sağlam ve sarsıntısız açılıp kapanma sağlar.

Alüminyum Fitil: Elizan cam balkonları tüm ürünlerinde alüminyum fitil kullanmaktadır. Bu sayede fitilleriniz; sararmaz, paslanmaz ve ömür boyu ilk günki gibi kalır.

Stoplama: Stoplama sayesinde cam balkonlarınız açılır ya da kapanırken kendiliğinden durarak olası hasarları ortadan kaldırır.

Cam Kulp: Cam balkonlarınızın kulpları özel üretim olarak cam olarak takılmaktadır. Bu sayede dekoratif olarak güzel bir görüntü kazanmaktadır
Teklif al >
4 Cam Balkon Fiyat Teklifi Al.