Halime Kaya

Baca Temizleme · 2 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
Firmamız 2017 yılından bu yana hizmet kalitesini arttırmak, hijyen güvenliğini sağlamak, yangın riskini en aza indirmek ve daha verimli çalışma ortamları hazırlayabilmek için çıktığı bu yolda ; Türkiye’nin bu sektördeki en güvenilir ve profesyonel firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız verdiği tüm hizmetleri en son teknolojik alet ve ekipmanlarla yapmakta; konusunda deneyimli ve eğitimli kadrosuyla katılımcı , dinamik, takım ruhundan asla taviz vermeyen prensipleriyle sektöründe fark yaratmaktadır. Firmamız verdiği hizmet sonrasında müşterilerini yalnız bırakmayan, tesise ait çıkabilecek olası problemleri önceden tespit ederek raporlama faaliyetinde bulunan firmamız Türkiye’nin her yerinde askeri tesis, otel, hastane, fabrika, restoran ve kurumsal işletmelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Önce Kalite ve Son Teknoloji Odaklı Hizmet

Sürekli Ar-Ge ile Kendini Geliştirme

Uzman ve Deneyimli Kadro

Gününde Teslim ve Montaj

Hızlı Servis ve Sürekli Yedek Parça

Mutlak Müşteri MemnuniyetiVizyon

Kaya baca müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi , kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, Profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğunu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla hizmet sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “ VİZYON” edinmiştir.

Misyon

İstanbul’da ilk defa profesyonel anlamda baca temizliği ve kontrolünü yaparak bir ilki gerçekleştirmiştir. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek firmamızı en iyi noktalara taşıyacağız.
Teklif al >
3 Baca Temizleme Fiyat Teklifi Al