Hasan Seçkin Üldeş

Şehirler Arası Nakliyat · 1 yıldır üye
Ağrı Ağrı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Evden eve Türkiye nin 81 il ve ilçesine kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz

Ambalajlama ve Paketleme eşyalarınızın güvenliği için olmazsa olmazlar arasında yer alır eşyalar kırılma, darbe alma veya çizilme gibi daha bir çok risk altındayken Evden Eve Nakliyat firmamız riske girmeden değerlerinizi de önemseyerek ve koruyarak gerekli tedbirleri almaktadır.

AMBALAJ VE PAKETLEME
Ambalaj ve Paketleme Evinizi taşıma öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta paketleme işlemidirmalzemeler kaliteli ve hijyeniktir. Pat pat dediğimiz malzemeler içi kartonlu ve kalın olur paketlemeye başladığımız zaman koltuk takımları öncelikle sütteki dediğimiz malzemeyle tozlanmaya karşı sarılır daha sonra baloncuklu patpat ile ikinci bir kez sarılır Evinizin içindeki konsol,Gümüşlük mobilya olan bütün eşyalar ise köşeleri köşebent veya karton malzemeler ile hasar görmemesi için sarılır.

CAM EŞYA AMBALAJ VE PAKETLEME
Bir evde en hassas olan şey ise cam eşyalardır. Cam eşyalar bardak, tabaklar , mutfak eşyalarının paketlenmesi ise önce hijyenik malzeme kullanılır kesinlikle gazete kağıdı kullanmayan bir firmayız bizim kullandığım malzeme havalı bir malzemedir. Onlarla güzel bir şekilde sarılır daha sonra karton koli içerisine düzgün bir şekilde yerleştirilir ve üzerine yazı veya etiket kırılacak eşya yazılır.

Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.