Bahadır Yıldırım Yüzme Havuzu Yapımı Sapanca Armut'ta #991696

Bahadır Yıldırım

Yüzme Havuzu Yapımı · 9 aydır üye
Sakarya Sapanca
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2007
USTALARIMIZDAN BİLGİ ALMADAN HAVUZ YAPTIRMAYIN
Betonarme havuzların yapım aşmasında ürettiği maliyet, süre vb. durumlardan rahatsız olan müşterilerimiz için dayanıklılığı en az betonarme yapı kadar sağlam ve uzun ömürlülüğü bilimsel veriler ile ispatlanmış ÇELİK PANEL havuz imalatı yapıyoruz.

Sıkça sorulan sorular ;

"Havuzum aktif haldeyken liner pvc kaplama yırtılır veya çeşitli sebeplerden dolayı yerinden kalkarsa havuzumda sızıntı başlarmı ?"

Çelik Panelleri, Liner pvc kaplamadan önce sızıntı yapabilecek tüm bileşenleri ekstra çelik macun ve beton pahlama yöntemlerini kullanarak, liner pvc hasar görse bile sızıntı riskini ortadan kaldırıyoruz. liner yırtıkları vb. durumların tamiri kolaydır, ancak bu tür vakalara rastlamadığımızı bilmenizi isteriz.

"Çelik paneller paslanırmı ? Paslanırsa yapının ömrü azalırmı ?"

Havuz yapımın da kullandığımız galvaniz kaplama malzemeler çelik profil ve saclardan oluşur. Ürünü koruyan çinkonun doğada çözülme oranı ile ilgili bilimsel veriler dayanıklılık konusunda net süreye yaklaşık tespit yapılabilir. Daha da önemlisi dayanıklı havuzların inşası empedans (özdirenç) hesapları iyi yapılarak sağlanabilir.

Örneğin ; Sizin 8 X 4 metre havuzunuzu inşa ederken kullandığımız 1.5 mm sac ve 2mm çelik profilin üzerindeki çinko kaplama değeri metrekare de ortalama 395 gr. dır.
Bilimsel verilere göre Çinkonun kırsal alanda yıllık çözünme değeri ise metrekarede ortalama 11 gr. dır.

Bu verilere göre yapınız ; 395 / 11 36 yıl ve yapının ayrıca toprak destekli fiziksel mukavemetini göz önüne alırsak yaklaşık 50 yıla kadar bir dayanımdan bahsediyoruz ki, maliyetleri ucuzlatmak için beton direnç değerleri önemsenmeden, alt yapısı sabırla yapılmayan ve ilk 5 yıl içinde hissedilmeyen yer sarsıntılarında çatlayarak kaçak kabusları yaşatan ve ağır onarım maliyetlerine yol açan betonarme havuzların yanında, çelik yapılar daha avantajlıdır. eğer istenirse çelik mm. kalınlıkları arttırılıp 100 yıla yakın fiziksel dayanım or
Teklif al >
5 Havuz Yapımı Fiyat Teklifi Al.