Havva Yağmur

İlkokul Özel Ders · 1 yıldır üye
İzmir Bornova
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
İstanbul’un, İzmir’in ve Antalya’nın en prestijli özel okullarında uzun yıllardır görev yapan öğretmenlerimiz, öğrencilerimize ve size hizmet vermek için "Bilge Çocuk Akademik Koçluk" adı altında bir araya geldiler.
Öğretmenlerimiz öğrencilerimize daha derin ve daha zengin bir program uygulayarak, öğrencilerimizin kendi potansiyellerini nasıl açığa çıkaracakları ile ilgili çalışmalarda bulunmaktadır.
Birebir eğitimlere başlamadan öğrencilerimizin potansiyeli, bireysel farklılıkları, öğrenme stili, mizaç modeline göre çalışmalar yapılarak öğrencilerimize özgü çalışma programları hazırlanmaktadır.
Birebir çalışmalara sadece "ders" gözüyle bakılmamakta öğrencilerimizin bireysel farklılıkları tespit edilip öğrencimize uygun akademik bir program hazırlanmaktadır.
Ayrıca akademik sürecin temelini oluşturan Türkçe derslerimize destek olarak “Dil Becerileri” ve “Hızlı Okuma” programları uygulanarak öğrencilerimizin okuma, anlama, yorum yapabilme, sonuç çıkarabilme gibi temel becerilerin geliştirilmesi sağlanmaktadır.
Hayattaki en değerli varlığımız olan çocuklarımızın gelişimi için her zaman yanınızdayız…


Bilge Çocuk Akademik Koçluk
Teklif al >
4 İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al.