Hayat Ağacı Terapi Defne Uğurluel

Kişisel Gelişim Eğitimi · 4 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Çalışmalar yaptınız, kitaplar okudunuz, belki meditasyon yaptınız, belki de temizleme çalışması yaptınız ama sürekli aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Çünkü bilinçaltınızda hala o fark etmeniz gereken düşünce duruyor.
Peki biz bunu nasıl değiştireceğiz?
Her tekniğin kendince bir etkisi var. Zihin seviyesinde yaşanan bir sorunu zihin seviyesinde çözmeye çalışırsak, çok kısıtlı bir bakış açısında kaybolmamız büyük olasılıktır. Sorunlarımız sadece zihinde oluşmaz duygu ve düşüncelerle oluşur. Ben bu sorunu sadece zihinden çözmeye çalışırsam duygu ve düşünceleri boş vermiş olurum, bu da ne yapar o duygular bir süre sonra zihnimi etkiler. Problemler birer kısır döngü olduğu için birçok çözüm ararız belki kitap okuruz, belki insanlarla konuşuruz ama o mevcut düşüncede kaldığımız sürece tıpkı hamster koşu çarkında olduğu gibi bir yere gidiyormuş gibi gelir ama hep aynı yerdeyizdir. Belki şuan bunu hayatınızda yaşıyorsunuz ve sebebi şudur bilinçaltı kaydınız hala değişmemiştir.
Peki bu zinciri nasıl kıracağız?
Bilinçaltındaki olumsuz kayıtları tespit edip temizliyoruz. Bilinçaltımda olumsuz kayıt var olduğu sürece dış dünyama etki ediyor. Yani bilinçaltımda olumsuz programlar varsa dış dünyamda da olumsuz olarak yansımaya devam eder. Korkularım varsa korkarım, güvensizliklerim varsa dış dünyaya güvensiz davranırım, para ile ilgili olumsuz inançlarım varsa para ile ilgili sorunlar yaşarım. Önemli olan bilinçaltımızı doğru şekilde nasıl temizleyeceğimizi bilmek. İşte bütün anahtar bu.
Bütün çalışmalarımız bunun üzerine kurulu. Burada yapılan çalışmalar olumlama, bir telkin, hipnoz yada meditasyon değildir. Onlar evet yararlı çalışmalar ama biz burada biraz daha farklı bir boyuta geçiyoruz. Özetlemek gerekirse bilinçaltımızı yeniden programladığımızda yaşamak istediğimiz bir hayata geçme şansımız var.
Sizde de şu olmuyor mu aslında?
Sanki gizli bir el hayatımızı yönetiyor gibi geliyor, hayatınızın kontrolü sizde değil gibi geliyor. Siz doğru olanı yaptığınızda, bilinçalt
Teklif al >
4 Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al.