Hemes İnşaat Mühendislik

Anahtar Teslim İnşaat · 5 yıldır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
MÜTEAHİTLİK HİZMETLERİ

Hayatta yaşamdan başka değerli birşey olmadığına inanıyoruz, İnsanların ve insanımızın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü mühendislik hizmetlerini, verdiğimiz güvene yakışır bir biçimde kullanarak sağlam ve estetik yapılar yapmaya devam ediyoruz. Değişen yüzyılın ihtiyaçlarını belirliyoruz ve ona uygun yapılar yapmak için müteahhitlik yapıyoruz.

İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ

Hemes, gerek şahsi müşterilerinin istekleri doğrultusunda gerekse kurumsal müşterilerinin zamanla yenilemek zorunda oldukları kurumsal kimlik imajlarının mimari platforma aktarılması sürecinde ihtiyaç duydukları yapım hizmetlerini üstlenen uzman bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.


KAT KARŞILIĞI İNŞAAT İŞLERİ

Hemes , inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında , prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir. Bu ayrıcalıklı konum, müşterilerimizin inşaat alanında, ihtiyaç duyulan binaların yapımı için özellikle Hemes’i seçmiş olmaları neticesinde kazanılmıştır. Sizde işbirlikçimiz ve iş ortağımız olun arsanız Hemes farkıyla artı değer kazansın.


RESTORASYON VE TADİLAT İŞLERİ

Hemes , vermekte olduğu anahtar teslimi genel müteahhitlik hizmetleri kapsamında eski binaların restorasyon ve onarımı işlerini de üstlenmekte, ve bu binaların hem dış cephelerinin hemde iç mekanlarda yer alan tüm detayların da yeniden yapılması ile ilgili hizmetler vermektedir.


KÖPRÜ VE VİYADÜK YAPIMI

Hemes inşaat mühendislik,Alınan projelerde Karayolları Fenni Şartnamesine uygun köprü ve viyadük yapım ile ilgili hizmetler vermektedir.


YOL TÜNEL YAPIM İŞLERİ

Hemes inşaat mühendislik,Alınan projelerde Karayolları Fenni Şartnamesine uygun köprü ve viyadük yapım ile ilgili hizmetler vermektedir.


BAĞLANTI KOLLEKTÖR HATLARI YAPIMI

Hemes inşaat mühendislik,Alınan projelerde Bağlantı Köprü Hatları yapımı ile ilgili hizmetler vermektedir.

Teklif al >
6 Anahtar Teslim İnşaat Fiyat Teklifi Al.