Hüseyin Bozkurt

Güneş Enerjisi Sistemleri · 7 yıldır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
SOLARTEK ENERJİ İzmir’de kurulmuş, yenilenebilir enerji kaynakları konusunda özellikle Güneş enerjisinden (Solar enerji) güneş enerjisinden elektrik enerjisi üretimi konusunda çözümler sunmaktadır. SOLARTEK ENERJİ Mühendislik-Tedarik-Proje Uygulama (EPC - Engineering – Procurement – Construction) iş modeliyle İzmir merkez olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.
ÜRÜNLERİMİZ :
Her güç ve türde PV paneller, invertörler, şarj kontrol cihazları, enerji depolama için aküler, Rüzgar türübünleri, LORENTZ DC yüzey ve dalgıç Solar pompaları
UYGULAMALARIMIZ :
ONGRID yada OFFGRID akülü yada aküsüz solar sulama sistemleri, solar tarımsal sera uygulamaları, ev ve yerleşim yerleri için bireysel solar uygulamalar, ticari uygulamalar, yat ve tekneler için solar marin uygulamaları, rüzgar ve solar birlikte hybrid enerji uygulamaları ve Led aydınlatmalı solar çevre ve sokak aydınlatma uygulamaları
SATIŞ SONRASI SERVİS &BAKIM HİZMETLERİ
Bütün ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantisinde olup, teknik servis hizmetleri SOLARTEK ENERJİ tarafından verilmektedir.
OPERASYON İZLEME, BAKIM VE SERVİS HİZMETLERİ
Solar sistemler için uzaktan izleme (remote monitoring) servis hizmetleri; kurulu solar sistemlerin teknisyenlerce periyodik koruyucu bakım hizmetleri; solar sistemdeki problemin bildirilmesi veya monitöring sistemden gelen alarmlara göre sorunun çözülüp gerekli raporlamanın yapılması.
SOLARTEK ENERJİ halizarda TETRA ENERJİ ürünlerinin Ege ve Akdeniz Bölgesi için, SUNLEGO (PLURAWATT) ürünleri ile EKOSOLAR (LORENTZ POMPA) ürünlerinin İzmir ve çevresi için SYS (Satışa Yetkili Servis) hizmetleri vermekte olup, İnci Akü, Feza Akü, Yiğit Akü firmaların da yetkili satış bayiidir.
SOLARTEK ENERJİ olarak deneyimli kadromuzla tüm solar enerji ihtiyaçlarınızın çözümü için değerli teklif ve siparişlerinizi bekleriz.
Teklif al >
5 Güneş Enerjisi Fiyat Teklifi Al