İhsan Öztürk

İngilizce Özel Ders · 3 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Bununla birlikte İşletme Lisans ve Yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım.

Evli ve iki çocuk babasıyım. Ankarada ikamet etmekteyim.

5 yıl yurt dışı tecrübem mevcuttur (ABD). 15 yıldır gerek yurt dışı gerekse yurt içinde iş, toplantı, teknik, bilimsel alan ve günlük yaşamda hem yazılı hem sözlü İngilizceyi aktif olarak kullanmaktayım.

Uzun yıllardır öğrencilere, iş adamlarına, mühendis, pilot, doktor, öğretmen, akademisyen, tasarımcı vb. olmak üzere birçok farklı meslek grubundan kişilere İngilizce eğitimi vermekteyim. İlköğretim ve Lise ders desteği, Üniversite Hazırlık Atlama Sınavlarının yanı sıra TOEFL, IELTS, Aviation English, Business English, LYS-5, YÖKDİL, YDS ve Genel İngilizceye yönelik her seviyede, İngilizce öğrenmeye istekli ve azimli herkese İngilizce dersi vermekteyim.

Pek çok teknik alan dahil olmak üzere, mühendislik, havacılık ve bilimsel konularda çeviriler yapıyorum.

Her seviyede ilk hedefim İngilizceyi sevdirerek, kişinin hayatına daha çok İngilizce sokarak, severek isteyerek dil öğrenimini sağlamaktır. Bunda da oldukça başarılı olduğum aldığım yorumlardan ve Armut.comdaki öncelik sıramdan anlaşılabilir. ANKARA İNGİLİZCE ÖZEL DERS ÖNCELİK SIRASI: #1

İlginize çok teşekkür ederim. Memnun kalmazsanız ilk dersten ücret almıyorum. Telefon numaram: 0554 133 3310.
Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.