İlbasan Nakliyat

Evden Eve Nakliyat · 4 yıldır üye
İstanbul Bağcılar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2000
İLBASAN NAKLİYAT uygun fiyat hızlı güvenilir güleryüzle hizmetinize hazırız
ilbasan nakliyat Evden eve Nakliyat | ilbasan NAKLİYAT RESMİ WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ…
Nakliye sektöründe kurumsal hizmet içeriği ile yer alan firmamız yenilikçi ve modern anlayış içerisinde müşterilerine yardımcı oluyor. Geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile en iyi sonucu almanıza yardımcı oluyor ve tüm hizmet içeriğini de garanti kapsamında sunuyoruz. Nakliye sektörü içerisinde yer alan firmalardan hizmet alacağınız zaman mutlaka kurumsal firmaları tercih etmeye özen gösterin. Çünkü nakliye hizmet içeriği uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda geliştirdiğimiz yöntemler ile size yardımcı oluyor ve alanında uzman kadromuz ile yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kişilerden oluşur. Bu sayede taşıma işlemi de güvenilir bir şekilde sonuçlandırılır.

Güvenilir Ev Taşıma Hizmet İçeriği

Evinizi taşımak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve randevu günü oluşturabilirsiniz. Uzman personel belirtilen tarih ve saat içerisinde adresinize yer alır ve tüm eşyalarınızı inceler. İnceleme sonrası taşıma yöntemi belirlenir. Eşyaların paketlemesi özel yöntemler ile yapılır. Bu sayede taşıma sırasında eşyalarınızda herhangi bir şekilde hasar oluşmaz. Taşıma sırasında elektrik, montaj ve taşıma personeli size yardımcı olur.

Beyaz eşyalarınızın taşıması ayrı yapılır. Ayrıca yatak odası dolabınızda parçalara ayrılarak taşıması yapılır. Büyük eşyaların taşıması bu şekilde yapılarak sorunsuz bir taşıma dönemi geçirmeniz amaçlanır. Yeni adresinize geçiş yapıldığında eşyalarınız istediğiniz odalara koyulur. Beyaz eşyalarınızın montajı yapılır ve çalışır bir şekilde size teslim edilir. Ayrıca yatak odası dolabınızın da montajı yapılır ve duvara sabitlemesi yapılarak sorunsuz bir taşıma dönemi geçirmenize olanak sağlanır.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliye Fiyat Teklifi Al.