İpek Arslan

Masaj (Kadın İçin) · 2 yıldır üye
İstanbul Eyüp
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2012
Derin bağ doku masajı, Tetik nokta masajı ve Refleksoloji masajı yapıyorum.
Birbirini tamamlayan Derin bağ ve Tetik nokta masajı için şunu söyleyebilirim; derin bag doku masajında bedenin ve kasın fasyası esnetilip, biriken toksinler vucuttan atılırken, bedeni tetik nokta masajina hazırlamış oluruz.
Tetik nokta masajiyla kaslarda oluşan tetikler (düğümler), kasın izin vereceği ölçüde yapabileceğimiz bir baskı ile, belki uzun bekleyişlerle kanın o noktaya ulaşmasını sağlamaya çalışırız.
Refleksoloji masajinda, ayak altındaki refleks noktalarını yani iç organlarımıza, kaslarimiza, eklemlerimize kisacasi tüm vücudumuza tekabul eden sinir uçlarını gerekli baskıyla uyararak vücudun kendi kendini iyilestirmesini tetiklemis oluruz. Vücut olmasi gereken dengeye girer ve yenilenmeye baslar. Duzenli olarak yapıldığında, hazımsızlık, kabızlık, şişkinlik-ödem, kronik baş ağrısı, sinuzit, mide rahatsizliklarini ortadan kaldırır.
Uygulama dışında seanslara devam etmek isterseniz sonraki seanslarimda ücretlendirme farkli olacaktır. Tüm vücut Calismalarim en az 90 dk. sürmektedir. Fiyat 250 TL. Refleksoloji masajı 30dk. 100 TL.
Paket fiyatları;
10 lu vücut masajı paket 2.250 TL
10 lu refleksoloji paket 900 TL
Teklif al >
1 Masaj (Kadın İçin) Fiyat Teklifi Al