İrem Derlen

Şan Dersi · 2 yıldır üye
İzmir Güzelbahçe
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2001
Mimar Sinan Üniversitesi “Sosyoloji” ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan/Opera bölümü mezunudur. Konservatuar öğrenciliği sırasında üç yıl süresince Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası ve Opera Korosu’nda sözleşmeli (Soprano) olarak çalışmış olan sanatçı ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans bölümünden mezun olmuştur.

Akademik eğitimini aldığı doğru ses, nefes ve beden kullanımı, sahne duruşu konularında 2001 yılından beri sanat dünyasından kişilere profesyonel eğitimler vermekte; Şan Eğitimi, Vokal Koçluğu, Şarkı Söyleme Eğitimleri, Nefes Atölyeleri ve Koro Atölyeleri düzenlemektedir.

Yüzlerce öğrenciye eğitim vermiş, Konservatuarların Şan/Opera, Müzikal, Tiyatro bölümlerine, Eğitim fakültelerinin Müzik Öğretmenliği bölümlerine ve çeşitli müzik okullarına öğrenci hazırlamış ve sınavlarda başarılı bir sonuç almaları konusunda yardımcı olmuştur.

Kurumsal odaklı (şirket çalışanlarına yönelik) nefes koçluğu atölyeleri ve şarkı söyleme atölyeleri düzenlemektedir.

Özel şan ve konservatuara hazırlık dersleri vermekte ve vokal koçluğu yapmakta olan İrem Derlen edindiği klasik şan eğitimini popüler Batı müziği şan teknikleri ile birleştirdiği bir eğitim sistemi uygulamaktadır.

İrem Derlen, kurucusu ve solisti olduğu Tria Orkestrası ile çok çeşitli müzik tarzlarında programlar yapmaktadır.

2010 yılında Harikalar Diyarı grubu ile Pop Caz/Lounge tarzındaki “Bak Kalbine” adlı albümü kaydetmiştir.

2017 Temmuz ayında ‘Gidelim Haydi’ adlı üç şarkılık maxi single albümünü yayınlamış ve ardından 2018 de Gürkan Kömürcü ile birlikte üretip yorumladıkları ‘Kaç Kez’ adlı düet single projesi dijital platformlarda yerini almıştır.

Gerçekleştirdiği bireysel seanslar ve grup çalışmalarında hem insan sesi ve nefes kullanımı ile şifa hem de ses çanakları ve çatallarının kullanımı konularındaki çalışma
Teklif al >
4 Şan Dersi Fiyat Teklifi Al