İsmail Çimen Bilgisayar Eğitimi Meram Armut'ta #604781

İsmail Çimen

Bilgisayar Eğitimi · 1 yıldır üye
Konya Meram
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
1 Mayıs 1985 yılında Türkiye nin Konya şehrinde doğdum. İlkokula Konya nın güzeller güzeli Meram İlçesinde bulunan Cemal Bardakçı İlkokulunda başladım. Ortaokulu ise merkezde bulunan Karma Ortaokulunda tamamladım.

Liseyi de bu bölgeye yakın Cemil Keleşoğlu Lisesi nde 2003 yılında tamamlayarak, Selçuk Üniversitesi İktisat Fakültesini kazandım.

2008 yılında öğretmen olmaya karar vererek Burdur ilinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ne gittim ve Bilgisayar Öğretmenliği ni okudum ve okurken bir yandan da bilişim alanında çalışarak kendimi bu alanda geliştirdim. - Aslında açmış olduğumuz bilgisayar dükkanını batırdım :) -

Askerliğimi Türkiye nin en batısı olan Çanakkale ilinin Gökçeada da bulunan 5. Komando Alayı nda Çavuş olarak yaptım.

Bilgisayar benim vazgeçilmezimdir; asker dönüşü öğretmenlik yapamasam da sanayide hemen bir teknik servis elemanı olarak işe koyuldum, çalışarak kendimi geliştirdim, oradan ücretli öğretmenliğe ve oradan da bir kitapçıda deneme analisti olarak işe koyuldum. Daha sonra ise halk eğitimde bireylere bilgisayar dersleri vererek becerilerimi geliştirdim. Ve en sonunda mesleğimi icra edebilecek seviyeye ulaşarak sevgili öğrencilerime kavuştum.

Hayatımda Network Marketing sektörüne de çok şey borçluyum, üniversitede öğrenemediğim şeyleri sahada öğrenerek pratikte uygulama şansım oldu, kitap okumak, kendini sürekli geliştirmek, ekip kurmak, liderlik yapmak, girişimci olmak ve savaşmanın aslında hayata geliş nedenlerimden biri olduğunu anladım.

Hayat amacım: Kendimi ve bireyleri genç, sağlıklı ve finansal açıdan özgür kılmak. Öğrencilerim için ise dünyayı değiştirtirecek projeler üretmelerini öğretmek.
Teklif al >
4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al.