İsmail Kantar

Bioenerji Uzmanı · 2 yıldır üye
Bursa Nilüfer
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2015
Bioenerji uygulayıcı hacamat uygulayıcı vitamin koçu
Bioenerji Nedir? Bioenerji orijinal adıyla bioenergy, “Yaşam” anlamına gelen “bio” sözcüğü ve “enerji” kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Evrensel enerji veya yaşam enerjisi anlamlarına gelir. Temel işlevi, evrende ve tüm canlılarda bulunan kozmik enerjiyi “şifa” ‘ya kanal olmak maksadıyla kullanmaktır. Bioenerji ilk kez Avusturyalı Hekim ve Psikanalist Wilhelm Reich tarafından kullanılmıştır. Reich, bioenerji terimini sadece “vücuttaki yaşam enerjisi” anlamında kullanmıştır. Bioenerjiye Sanskritçe de Prana adı verilir. Bu enerjiye Japonlar Ki, Çinliler ise Chi demektedir.

Bioenerji, 1976 Yılında Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak kabul edilmiştir.

Bioenerji Etki ve Çalışma Prensibi
Fiziki bedenin kaynağı dışarıdan aldıklarımızdır. Yediklerimiz, içtiklerimiz, soluduğumuz hava, kısacası dışarıdan bedenimize aldığımız tüketilebilen her şey vücut sisteminde uygun şekilde parçalanarak enerjiye dönüşür. Fiziki beden alınan bu yakıtla çalışır.

Peki, kirlian fotoğrafçılığı ile varlığı kanıtlanan aura ve ondan önce bizim ruhumuz, hangi besinle varlığını sürdürüyor ?

Aura, bizim ruhsal ve fiziki durumumuzu yansıtan enerjiden bir gölge gibidir. Fiziksel durumumuza bakıp hastalık teşhisinin konulması gibi, Auraya bakarak da karakter analizi dahil ruhi ve fiziki hastalıkların teşhisi konulur. Ayrıca, aurada ki olumsuzluklar giderilerek bu tür sıkıntılar tedavi edilir
Teklif al >
4 Bioenerji Uzmanı Fiyat Teklifi Al