İstanbulexpres Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Maltepe Armut'ta #153544

İstanbulexpres Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 3 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1980
Şehirlerarası Taşımacılık
Eşyaların hayatımızda önemli bir rolü vardır. Modern hayatta insanlar evlerinin dekorasyonlarına önem vermektedirler. Bu da evin eşyaları dizilirken maddi anlamda harcamalar yapmalarına sebep olmaktadır. Sadece dekorasyon değil modern hayatın gereklerinden olan beyaz eşyalarda maddi olarak değerlidir. Bu tür eşyalar insanların ev değiştirirken atabileceği eşyalar değildir.

Şehir için ve şehirlerarası taşımacılık sektörü bu taşınma ihtiyacının sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Her ev değiştirildiğinde yeni eşya almak eşyaları taşımaktan daha pahalıya mal olacağından insanlar eşyalarıyla birlikte taşınmayı tercih ederler. Taşınma için profesyonel yardım almak eşyalarınızın veya evinizin zarar görmemesi için yapılması gereken doğru harekettir.

İstanbul Express Nakliyat şehirlerarası taşımacılık alanındaki tecrübesiyle sizleri beklemektedir. Profesyonel anlamda verdiğimiz hizmetimiz ve evden eve nakliyat sitemimiz sayesinde rahat bir şekilde taşınabilirsiniz. Eşyaların alınacağı ve bırakılacağı adresi vererek elinizi bile sürmeden taşımacılık hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Şehirlerarası taşımacılık işlemleri uzman ekibimiz tarafından gerekli özen gösterilerek yapılmaktadır. Eşyalarınız adresten alınır zara görmeyecek şekilde taşıma araçlarımıza yerleştirilir ve taşınacak adrese aynı özenle ulaştırılır.
Teklif al >
4 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.