İzmir Kombi Petek .

Radyatör Petek Temizliği · 1 yıldır üye
İzmir Buca
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Soğuk kış günlerinde kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza rağmen eviniz ya da işyeriniz bir türlü ısınmıyor, bir de buna rağmen yüklü doğalgaz faturaları ödüyorsanız, petek temizliği yaptırmanın vakti gelmiş demektir.
Petek temizliği cihazı ve 3 adet kimyasal (1.Petek Temizleme Kimyasalı 2.Petek Nötrleme Kimyasalı 3.Petek Koruma Kimyasalı) ilaç kullanılarak yapılır.
Düzenli şekilde petek temizliği yapılan yerlerde, kombi ve kalorifer sistemlerinde petek temizliği işlemi ortalama 2 saat kadar sürer. Daha önce hiç petek temizliği yapılmayan yerlerde ise bu işin tamamlanma süresi 3,5 – 4 saati bulabilir. Yani petekler yerlerinden sökülmeden etraf kirlenmeden pratik uygulama ile yapılır. Banyodaki havlupandan bütün işlem yapılır. Petekleriniz teker teker temizlenir.
Neden Petek Toz Temizliği Yaptırmalıyım?
Petek dış yüzeyinde ızgara aralarında oluşan tozlar, petekleri yaktığımızda sıcaklığın etkisi ile hareket edip soluduğumuz havaya karışır.
Evde çocuk ve yaşlı var ise petek aralarında oluşan tozlar onları rahatsız edecektir.
Peteklerde tozlar biriktiğinde burada mite böcek oluşumu başlayabilir. Bu durumda hijyen olmayan bu durum alerjik hastalıklara sebebiyet verecektir.
Evde kedi, köpek besliyorsanız bu hayvanların kılları petek aralarında birikip, petekler ısındığında hareket edip soluduğumuz havaya karışır. Bu durumda hijyen açısından çok sağlıklı değildir.
Petek aralarında biriken tozlar petekleri yaktığımızda koku yapar.
Petek aralarında biriken tozlar petekleri yaktığımızda duvarlarda ve perdelerde is yapar.
Dolaylı da olsa peteklerin ısıyı iletmesinde engel teşkil eder.
Petek üstlerinden bakıldığında görüntü kirliliğini net görmeniz mümkün olup sağlıklı ısınmak için, petek arası toz temizliğini yaptırın.
Teklif al >
4 Petek Temizliği Fiyat Teklifi Al.