Ka İnşaat Ve Yapı Malz San Ve Dış Tic

Müteahhit (Ev Yaptırma) · 2 yıldır üye
İstanbul Kartal
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2003
KA İnşaat Yapı Malzemeleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında Ahmet KÜÇÜKARSLAN ve Fatih KÜÇÜKARSLAN kardeşler tarafından tadilat sektöründe hizmet vermek ve inşaat malzemeleri perakende satışı için kuruldu. Geçen süre zarfında hizmet alanlarını konut projeleri, inşaat, kentsel dönüşüm ve emlak sektörleri ile genişletti. KA Yapı günümüzde ofis ve sahada yirmiyi aşkın elemanı ile konut, inşaat, kentsel dönüşüm, tadilat ve emlak sektörlerinde kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul’un nüfusunun sürekli artması, artan konut ihtiyacı ve deprem riski ile yenilenmesi gereken konutların yenilenmesi için çıkartılan 6306 sayılı kentsel dönüşüm kanunu ile konut sektörünün büyümesine paralel olarak tadilat ve inşaat malzemesi satış amacıyla kurulan firmamız konut projelerine de yönelmiştir. Yakacık Çam Sokak no:2 ve Yakacık Sevgi Sokak no:15’ de yaptığımız konut ve kentsel dönüşüm projeleri ile 2011 yılından beri inşaat, konut ve kentsel dönüşüm projeleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Verimli kullanılan alanlar, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kriterleri ile sağlam ve şık konut projelerini hayata geçiren firmamız konut sektöründe kaliteli projeler üretmeye devam ediyor.

Ev ve iş yerlerimiz geçen zamanla beraber yenilenmeye ihtiyaç duyar. 2003 yılında bu ihtiyaca karşılık vermek için kurulan KA Yapı İstanbul başta olmak üzere Anahtar Teslim Ev Tadilatı, Anahtar Teslim Daire Tadilatı, Anahtar teslim Villa Tadilatı, Anahtar Teslim Ofis Tadilatı, Anahtar Teslim İş yeri Tadilatı, Anahtar Teslim Mutfak Tadilatı, Anahtar Teslim Banyo Tadilatı, Anahtar Teslim Alçı ve Boya hizmetleri ile anahtar teslim ve komple tadilat dekorasyon alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerini baştan aşağıya yenilediğimiz gibi boya ustası, seramik ustası, alçıpan ustası, elektrik tesisatı ustası, su tesisatı ustası, kalorifer tesisatı ustası hizmetlerimizle mekânlarınız için yapılması gereken kısmi tadilat işler
Teklif al >
6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al.