Ketencek Bilgi Teknolojileri Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme Bahçelievler Armut'ta #200900

Ketencek Bilgi Teknolojileri

Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme · 1 yıldır üye
İstanbul Bahçelievler
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Biz kimiz; neler yaparız?

Bilgi teknolojilerinin ülkemizde gelişmeye başladığı yıllarda toptan ve perakende sektöründeki ihtiyaçları araştırarak yola çıkan Ketencek Bilgi Teknolojileri; yaklaşık 12 yıldır internet, intranet, ERP entegrasyonları, kurumsal web ve ürün tanıtım siteleri yapmaktadır. Stok yönetimi ve stratejileri konusunda uzmanlaşan Ketencek, 2010 yılından bu yana pazara ERP ve B2B çözümleri sunuyor. 2014 yılından bu yana hizmet yelpazesini mobil yazılım ios android çözümleriyle genişleten Ketencek hızla değişen teknolojiyi yakından izleyerek iş ortakları adına değişime yön veriyor.

Neden Ketencek?
Ketencek; sorunları pazarda tespit ederek, sıkıntılarınız için en basit çözümleri üretmeye çalışıyor. Amacımız; iş yapma alışkanlıklarını alternatif yöntemlerle iyileştirmeye çalışmak. Planlarımızı iş sürecinde karşılaşılan sorunları öngörerek her duruma uygun senaryolarla verimliliğin maksimum düzeye çıkarılmasına katkı sağlamak üzerine kuruyoruz.
Sizlere ihtiyacınıza uygun, anlaşılır ve daha güçlü değer teklifleri sunuyoruz. Üstlendiğimiz projelerde müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen maksimum özveride bulunuyoruz. Ortak bir hedefle yola çıktığımız iş ortaklarımızla beraberliğimizi uzun yıllar sürdürüyor ve bunları sürdürmek için çok fazla çaba gösteriyoruz. Ketencek; bugüne kadar birlikte yola çıktığı hiç bir iş ortağı ile yollarını ayırmadı.

Farkımız çözüm iddiamız.
Bilgi teknolojileri konusunda kullanıcıların işini basitleştirecek çözümler üretmek bizim işimiz. Yıllar içinde özellikle perakende ve toptan dağıtım sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin yazılım ihtiyaçları alanında uzmanlaşan Ketencek; pek çok kurum ve kuruluşun güvenilir çözüm ortağı oldu. Pazara ve kullanıcılara işlerine değer katacak, daha konforlu bir yazılım deneyimi vaat ediyoruz. Yazılımların iş ve yaşam biçimini değiştirdiği bir dünyada Ketencek Bilgi Teknolojileri olarak taahhüdümüz; dünyayla yarışan en yüksek yazılım teknolojilerini kullanarak iş haya
Teklif al >
4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al.