Kırca Yapı Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Ataşehir Armut'ta #1164303

Kırca Yapı

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 6 aydır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2015
Www.kircains.com
Kurucularımızdan Onur Yelmi, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Sonrasında, Almanya da Technische Universität Dresden de Rehabilitation Engineering alanında yüksek lisans yaptıktan sonra Hannover Leibniz Universität te asistan olarak çalıştı. Onur Yelmi, Rusya da ve Türkiye de uluslararası ve yerel çeşitli projelerde çalıştıktan sonra 2014 yılında Teknik Koza Yapı yı kurarak İstanbul da konut sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Diğer kurucumuz Emre Küçükkırca, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden 2006’da mezun oldu. Mezuniyet sonrası bir yıl İstanbul’da çalıştıktan sonra Amerika’nın en saygın üniversitelerinden University of Wisconsin-Madison’da inşaat mühendisliği yüksek lisansını özel başarı derecesiyle bitirdi. Yurtdışında kaldığı 8 yıl boyunca birçok proje yönetti. Tasarım başmühendisliği ve proje müdürlüğü pozisyonlarında görevini başarıyla sürdürdü. Emre Küçükkırca, P.E., Amerika’da Professional Engineer (saygın mühendis) ünvanına sahiptir. 2015 yılında Türkiye’ye döndükten sonra Kırca Yapı’nın temellerini atarak Türkiye’de inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Neden KIRCA YAPI YÖNETİM Hizmetleri
Yönetim hizmetleri; eğitim, sorumluluk, bilgi, deneyim, etik bir anlayış ve güven gerektirir. Özellikle son yıllarda yapı çeşitliliğinin artması, teknolojik gelişmeler, akıllı sistemlerin entegrasyonu bina yönetimlerinin de profesyonelleşmesini beraberinde getirmiştir. Biz de bu noktada bilgi ve deneyimimizle sizlere yaşam alanlarınızda daha kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak için yardımcı olmak istiyoruz. Bu konuda iddia ediyoruz, size daha önce görmediğiniz şeffaflıkta bir yönetim sunacağız. Toplam 20 yılın üzerinde yönetim tecrübesi olan yönetici mühendislerle çalışmak size hem ekonomik hem de kaliteli hizmeti sağlayacaktır.
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.