Koltuk Yıkama Temizleme , Halı Temizleme , Yatak Temizleme

Koltuk Yıkama Temizleme · 3 yıldır üye
İstanbul Başakşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Tüm tekstil yüzeylere uygundur
Özel kristalize sistem ile temiziliği tamamlar
Kısa sürede kullanıma hazırdır
Deterjan kalıntısı bırakmaz
Korur, temizler, dezenfekte eder
Evlerde, işyerlerinde, arabalarda, sinema-tiyatro salonlarında
güvenle kullanılabilir
-Koltuklarınızı, POTEMA-CarpetCleaner Kristalize Kuru Sistem Koltuk Temizliği ile "SEMI-DRY UPHOLSTERY CLEANING" Temizletmeniz diğer usullerle yaptığınız yöntemlere göre Sağlıklı, Hijyen ve daha Kuru bir Temizlik sağlar.Temizliğin ardından uygulayacağınız Potema Hijyen Sprey sayesinde mikrop, bakteri, küf, mite, astım ve alerjiye yönelik korunmanın yanında, eşyalarınızda kalıcı bir hoş ve taze koku evinizi kaplar. Hizmetin tamamlanmasının ardından koltuklarınız kullanıma hazırdır. Bu bir yıkama hizmeti değildir.
Koltuklarınızı asla yıkatmayın, yıkamayın ve lekelenmelerde doğru şekilde müdahale edin veya Potema yı çağırın. Profesyonel ev temizliği-temizlik yapan bir Alman firması olan Potema, hizmetlerini deneyimli kadrosu ile vermektedir. Koltuk Kuru Temizleme si eski usul yıkama ve yıkanma sistemlerinden farklı ve ev hanımlarınca dünyada tercih edilen bir sistemdir.
Evlerinizde ve Koltuklarınızda Kuru Sistem, Kristalize ve Hijyenik Potema temizlik hizmetini tercih edin, rahat edin. Hizmetin tamamlanmasının ardından kullanıma hazırdır. Yıkamanın getirdiği olumsuzluklardan (ıslaklık ve nem kalması, rutubet kokması, bakteri ve küf oluşumuna olanak vermesi, leke dağılmaları, solma, su lekeleri vs.) kurtulun.
İşleri Potema ya, zamanı kendinize bırakın.
Teklif al >
4 Koltuk Yıkama Fiyat Teklifi Al.