Konfor İstanbul Bina Ve Tesis Yönetimi Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Ümraniye Armut'ta #958201

Konfor İstanbul Bina Ve Tesis Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 10 aydır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2018
Site ve apartmanlar mevzuattan habersiz kişiler tarafından amatörce yönetilmesi ve toplanamayan aidatlar yüzünden hizmetler aksamaktadır. Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek güven ve huzur dolu bir ortamda yaşamınızı sağlamak aidat ve huzur anlaşmazlığı nedeniyle bozulan komşuluk ilişkilerinizi yeniden onarmak için profesyonel yöneticilerden oluşan Konfor İstanbul profesyonel bina ve Site yönetimini tercih ediniz.
Aidatlarını ödemeyenler hakkında hukuki süreç başlatılır hukuki hizmetler ücretsizdir.
Apartman& site adına bankada hesap açılır. (Eğer yoksa )bütün tahsilat alacaklar banka hesabından toplanır. Elden aidat toplanmaz. İsteyen daireler kredi kartları ile Apartman WEB sayfasından aidat ödeyebilirler.
Bütün daire sakinlerine şifre verilip internet olan her yerden Site , apartman hesaplarına girip kendi apartmanlarının hesaplarını her an kontrol yapabilmektedirler.
Çalışanların sigorta işlemleri , bordroları ,yıllık izinleri ,aylık SGK bildirimleri tüm resmi evraklar firmamız tarafından yürütülüp, denetlenir.
Ortak alanlarda ki elektrik, merdiven otomatiği , su vb. ödemeleri banka hesabına verilecek otomatik ödeme ile gününde ödeme yapılır.
Ortak kullanım alanları olan çatınızın akması , merdiven boşluğunun boyatılması vb. işler yaptırılacağında fiyat teklifleri alınarak kat malikleri kurulunun onayına sunulur.
Denetçi sistemini kurar 3 aylık raporlar sunarız. Kanun ve yönetmeliklere uygun olmayan hususlar rapor halinde bildirilir.
Sizlere 7/24 hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bayram GÖLCÜK 0543 215 14 52
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.