Kukla Organizasyon

Açılış Organizasyonu · 6 yıldır üye
Ankara Altındağ
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1935
1935 yılında Ankara’da kurulan Hadi POYRAZOĞLU Kukla tiyatrosu ile başladığımız yolculuk 2013 yılı itibariyle KUKLA ORGANİZASYON olarak devam etmektedir.Firmamız gerek düğün, davet, açılış, festival organizasyonları gerekse ses, ışık, orkestra hizmetleri, sahne ve kukla gösterileri ile değişik alanlarda yılların bize kazandırdığı deneyimle alanımızda profesyonel hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar görev aldığımız organizasyonlardaki iş kalitemiz, en iyi sonucu alabilmek için uğraşlarımızdaki titizlik ve çalışmalarımızdaki organize düzen içinde bulunduğumuz bu sektörde adımızın kısa sürede duyulmasında ve güvenilir bir marka olmamızda etkili olmuştur.

Bizler, ayrıntıcı ve kapsamlı düşünerek çalışan ve vaktinde hizmet vermeyi amaçlayan bir firmayız. Öncelikli hedefimiz sizler için önemli olan organizasyonlarda amacına ulaşamamış ve telafisi mümkün olmayan hataların yapılmadığı bir hizmeti, dürüst iş anlayışımızla ve yılların kazandırmış olduğu tecrübeyle çalışan profesyonel ekiplerimizin başarıları ile sizlere sunmaktır.
Teklif al >
4 Açılış Organizasyonu Fiyat Teklifi Al