Lider Doğalgaz Mühendislik

Kalorifer ve Doğalgaz Tesisatı · 3 yıldır üye
Adana Çukurova
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Lider Doğalgaz, sektördeki 30 yıllık tecrübesi ile İstanbul ,Konya, Denizli , Aydın , Adana İllerinde; çok sayıda TOKİ Konutları, bireysel ve endüstriyel projeye imza atmıştır.Halen Adana’da Daikin Kombi ana bayisi olarak faaliyetine devam etmektedir. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir

Vizyonu

Ekonomik, Kaliteli ve İstikrarlı hizmet sağlayarak müşterilerimizin tasarruflarına katkı sunmak. Müşterilerine tüm enerji alternatifleriyle ilgili doğru ve güvenilir bilgiler sunarak en kârlı ve en verimli çözümü üretmek için destek sağlamak, Toplumsal sorumluluk bilinci gelişmiş, doğruluğu ve güler yüzlü kişiliği ile güçlü ve farklı bir kurum olmaktır.

Misyonu

Dürüst, samimi, güler yüzlü hizmet anlayışı ile toplumu doğru verilerle ile bilgilendirmek, bilimsel yöntem ve materyallerle hizmet sunarak, insanların daha mutlu ve huzurlu olmalarına katkıda bulunmak, çevreci bir anlayışla doğayı korumak ve bölgesinde doğalgaz hizmet Sektörünün lider firması olmaktır.
Teklif al >
5 Kalorifer ve Doğalgaz Tesisatı Fiyat Teklifi Al.