Lider Koltuk Yikama Ve Temizlik Hizmetleri

Koltuk Yıkama Temizleme · 11 aydır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
İyi günler dileriz 5 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Temizlik sektörünün lideri karcher ürünlerimizle ürünlerinizi en etkili temizliği yapmaktayız.
Hizmetlerimiz, Dezenfeksiyon Cansız ortamdaki bakteri endosporları dışında kalan patojen mikroorganizmaların öldürülmesi veya üremelerinin durdurulması Koltuk, Halı, Yatak, Store perde, Sulu Yikama
Sisle dezenfakton Size hizmet vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz teşekkür ederiz.
NEDEN KOLTUKLARIMIZI YIKATMALIYIZ
Ailemiz, çocuklarımız, misafirlerimiz yani yaşam ortamlarımızın tüm paydaşları tarafından en sık temas edilen mobilyaların başında gelen koltuklarımızın sürekli kullanım sonucunda kir, bakteri, mikrop, toz, yemek artıkları, leke ve polenler gibi yaşam ortamlarımızın sağlığını tehdit edecek maddelere viruslere maruz kalması kaçınılmazdır ve bu durumu tersine çevirmek adına alanında uzmanlaşan profesyonel bir koltuk yıkama firmasından destek almak yeterli olacaktır.
YIKAMADAN SONRAKI SUREC
Koltuğun derinlerinde yer alan leke, kir, toz ve alerjenlerin temizlik esnasında ortadan kalkar.
Koltuk yıkama işlemi sonucunda uzun süreli temizliğin garanti edilir.
Yıkama işleminden sonraki kuruma süreci 12 ila 18 saat olması dolayısıyla gerek koltuklarımızın bir süre kullanım dışı kalması müşterilerimizin bilgisi dahilindedir.

YIKATMA ISLEMI KOLTUK KUMASINA ZARAR VERIRMI
Koltuk kumaşları hassas liflerle birbirine bağlıdır ve ust yuzeyi kir gostermeyen ozellik tasimaktadir. Kullanilan malzeme agir kimyasal iceririkli bir madde olursa liflerin sertleşmesine saglar kullanildikca yirtilma ve deformasyon artar ve ust yuzeyde kir gostermeyen tabaka ozelligini kaybeder belli bir sure sonra kumas yuzeyi parlakligini kaybeder ve mat bir gorunum sergiler.
PEKI EN IDEAL COZUM NASIL OLMALI
Yikama islemi isinin ehli biri tarafindan yapilmali ve kullanillan malzemeler kesinlikle kimyasal icermemeli karbonat, camasir sodasi ve sirke kullanilmalidir. Son olarak cok az yumusatici kullanilabi
Teklif al >
4 Koltuk Yıkama Fiyat Teklifi Al.