Loca Medya Organizasyon

Fuar Standı Kiralama · 6 yıldır üye
Denizli Merkezefendi
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2001
Bir festivalde ihtiyaç duyulabileceğiniz her şeyi A dan Z ye size sunuyoruz. Ses, sahne, ışık. sistemlerinden, sahne alacak olan sanatçının alana transferine kadar, esnafa kiralanacak olan stand alanlarından, davet edilecek protokole kadar. tüm işleri sizin için biz yerine getiriyoruz.

Menajerliğini yaptığımız ve anlaşmalı olduğumuz onlarca Yerel ve Ulusal sanatçı için sizlere herkesten daha uygun fiyat teklifi verebiliyoruz.

Tüm hazırlıklarımıza ve fizibilite çalışmalarına, profesyonel kadromuz ile, haftalarca öncesinden başlıyor, tarafınıza onaya sunuyoruz.

LOCA Medya, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği başarılı konser, parti ve festival organizasyonlarıyla ülkemizin en büyük organizasyon şirketlerinden biridir. Dünyaca ünlü birçok starı ve grubu ülkemize getirerek müzikseverlerle buluşturan LOCA Medya, aynı zamanda yerli-yabancı birçok sanatçı ve show grubunun da Türkiye resmi menajerliğini yürütmektedir.

Bugüne kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası ve yerli bir çok markanın turne, road-show ve etkinliklerini koordine ederek planlayan ve hayata geçiren LOCA Medya, saha çalışmaları, anahtar teslim projeler, gerek il ilçe tabanlı gerekse farklı iletişim mecralarını kapsayan ülke çapında projeler konusundaki deneyim ve know-how’ıyla sektörün önde gelen çözüm ortaklarındandır.
Teklif al >
3 Fuar Standı Kiralama Fiyat Teklifi Al