Medsan Mimarlik

Mutfak Dolabı Yapımı · 4 yıldır üye
İstanbul Büyükçekmece
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
1975 yılında mobilya sektöründe faaliyetlerine başlayan firma 1981 yılında Türkiye’deki ihtiyacı da görerek tamamen özel bir alanda profesyonelleşmek adına MEDSAN Mutfak & Banyo markasını kurmuştur. Başarılı geçmişiyle Türkiye’de sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almakta ve uluslararası saygınlığa ulaşma vizyonuyla hareket etmektedir.

MEDSAN’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği amaçlayan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma düşüncesiyle ve güven ilkelerini temel alan felsefeyle iç içe gelişmektedir.

MEDSAN Ailesi, her ailenin olduğu gibi, köklerini kurucularının çalışma ilkelerinden alan ortak değerlere sahiptir. MEDSAN Mutfak & Banyo’nun neden var olduğunu, diğer firmalardan niçin farklı olduğunu cevaplayan değerlerimiz MEDSAN Ailesinde bulunan alt kademeden, üst kademeye kadar her yerdedir.

Mutfak bir evin yaşam alanının merkezidir, kullanılan donanım ve malzemelerle kişinin hayat kalitesini yansıtmalıdır. Tarz veya fonksiyonellik olsun, MEDSAN ürün yelpazesi her mekan ve bütçeye uygun çözümler sunar.

Mutfak ve banyo üretiminde uzman olan MEDSAN, yüksek kaliteli ürünleri ile birlikte müşterilerinin gereksinimlerine uygun rüya mutfağı sunmaktadır. MEDSAN Tecrübeli mimari kadrosu ve geliştirilmiş bilgisayar programlarıyla anında projeler üretmekte ve bilgisayar destekli son teknoloji makineleri ile kişiye özel ve kurumsal bazda üretimler yapmaktadır.

Her bir MEDSAN çalışanı tarafından uygulanan sorumluluk bilinci, müşterilerinin isteklerine göz kulak olmak, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini önemsemeyi gerektirir. MEDSAN, günden güne bu ilkeyi prensip edinmiş kadrosuyla kalitedeki öncülüğünü ileriki yıllara taşımaya, emin adımlarla yol almaktadır.
Teklif al >
4 Mutfak Dolabı Yapımı Fiyat Teklifi Al.