Mehmet Benli

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 4 aydır üye
İstanbul Kartal
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Merhabalar,
Sayın, Apartman ve Site sakinleri, günümüzde şehirleşme ile birlikte artan nüfus yoğunluğu nedeniyle toplu yaşam alanları artmış durumdadır. Bu durum bazı zorlukları ve sorunları beraberinde getirmektedir.

Toplu yaşam alanının kullanımı ve oluşan sorunlara ivedilikle çözüm bulunmaması ve gerekli aksiyonların zamanında alınmaması günlük yaşamımızı ciddi anlamda etkilemektedir. Dahası, toplu yaşam alanlarının ciddi sorunlarından olan aidat ve ek giderlerin zamanında ödenememesidir.
Siz değerli sakinlere TEKNİK, MALİ, HUKUKİ çözüm önerileri ve DANIŞMANLIK hizmetleri sunmaktayım.
Aşağıda görmüş olduğunuz resimler daha yöneticiliğini yapmış olduğum sitenin RÖGAR VE GİDERLERİ İLE İLGİLİ YAPILAN ÇALIŞMALARA AİTTİR.
Süper Online alt yapı kurulumu yaptırdım ve BİNALARA AİT KAMERALAR 24 SAAT CANLI OLARAK İZLENMEKTEDİR. İNTERNET HATTI 2 SENE SINIRSIZ ÜCRETSİZDİR.
REFERANSLARIM:
CELİL YANIK ABLOK NO: 8 [19.37, 05.12.2021] Mehmet Bey biz buna karar veremeyiz buna karar verecek sizsiniz siz bizi temsil ediyorsunuz. Biz sadece takılsın takılmasın yönünde taleplerimizi size iletiriz. Sizde bina için hangisi uygunsa onu yaptırırsanız iyi olur size güvenimiz tam.Çok teşekkür ederim Celil Bey, hani bende kafalarda herhangi bir şüphe kalmasın ve birlikte karar verelim istiyorum. Her şeyimiz şeffaf ve açık işlesin istiyorum.
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al