Mehmet Toros Altuntug

Online İngilizce Özel Ders · 7 aydır üye
İzmir Bornova
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
ABD’DEN TECRÜBELİ, İNGİLİZCE LİSANINA HAKİM,
İYİ BİR EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİDEN
DERS ÜCRETİNİ BİRLİKTE BELİRLEYEREK
İNGİLİZCEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER.

Son zamanlarda ders verdigim ogrencilerimden basarili olduklarini bildiren ve cok mutlu oldugum mesajlari asagida paylasiyorum;

Sn Hocam;
YDS sınavında çok heyecan yapıyorum, eylüldeki sınav az önce açıklandı, yine heyecan yapmıştım ve potansiyelimi koyamamıştım ancak 80,00 alarak İngilizce ders verebilen öğretim üyesi için yeterli puanı aldım.
Bu vesileyle emekleriniz için tekrar teşekkür ederim.
C.Y.

Selam hocam,
Nasılsınız size dönüş yapamadım kusura bakmayın size müjdem var yabancı dil işini hallettim yds sınavında bana yeterli puanı almışım.10 puan artış olmuş herşey için teşekkürler.
M.K.

Hocam merhaba,
ben gecmisim hocam yabanci Dil muafiyet sınavında 77 alarak, teşekkür ederim hocam size, şuan memleketteyim geldiğimde direk yanınıza ugrucam
sağolun hocam
A.K.

KISA OZGECMISIM
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ni bitirdikten sonra İngiltere Oxford üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım. Daha sonra 6 yıl Amerika da New York da çeşitli okullarda öğretmenlik gorevinde bulundum. Türkiye ye döndükten sonra Izmir Turk-Amerikan Derneği ve Izmir Karşıyaka Lisesinde ve özel okullarda Ingilizce öğretmenliği ve Izmir 1. Noterinde Yeminli Tercümanlik yaptım. Türk Amerikan Derneği, özel okullar, öğrenci evi ve kendi evimde hiç İngilizce bilmeyenler dahil her yaş ve her seviyedeki öğrencilere ders verdim. Halen kendi evimde, internet üzerinden SKYPE ile veya öğrencinin evinde ders vermeye devam ediyorum.
Almış olduğum eğitimler sayesinde öğrencilerime bu dili sanki yaşarmış gibi kültürü ile birlikte aktarmaktayım. İngilizce dil eğitiminin yanında öğrencilerime EĞİTİM ve SINAVLARA HAZIRLIK hizmetini de vermekteyim.
Teklif al >
4 Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.