Mekanil Makina Ve Mühendislik Hizmetleri San Ve Tıc Stı

Enerji Kimlik Belgesi · 5 yıldır üye
Çanakkale Çanakkale
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2016
MEKANİL Makina ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak hizmet verdiğimiz başlıca faaliyet konularımız şunlardır;
1. Periyodik Muayene;
28682 sayılı Resmi Gazete de yer alan ‘İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ kapsamında yer alan ekip-ekipmanların periyodik muayenelerini yapmaktır. Bu konuda Çanakkale ili ve ilçeleri sınırları içinde açılan ilk ve tek özel firmadır.

2. Enerji Kimlik Belgesi:
27075 sayılı Resmi Gazete de yer alan ‘Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ kapsamında yer alan Yeni binalarda zorunlu olan, eski binalarda ise en geç 01 Ocak 2017 yılına kadar alınması aksi takdirde alım-satım ve hizmet (elektrik-doğalgaz-su) alımı yapamayacaklardır. Firmamız bu konuda Türkiye’ nin en yetkin firmalarından biri olan CN Enerji firmasının Çanakkale ili ve ilçelerindeki tek yetkili firmadır. Bu iş için 35 yıllık bir firma olan Güçyetmez Ltd. Şti ile işbirliği yapılması kararlaştırılmıştır.

3. Makine Mühendisliği Faaliyetleri:
SMM Mekanik Tesisat ve Asansör Avan Proje Hazırlama işleri.

4. Yenilenebilir Enerji Simülasyon ve Projelendirme:
Yenilenebilir Enerji işlerinde Güçyetmez Enerji ile işbirliği yapılması kararlaştırılmış ve bu bağlamda profesyonel simülasyon ve projelerin müşavirlik-danışmanlık işleri firmamızca yürütülmektedir. Profesyonel simülasyon konusunda Türkiye’deki 4 firmadan biri, Çanakkale’deki tek firmadır.

5. Müşavirlik- Danışmanlık hizmetleri:
İş bu kapsamda yapılan Çanakkale ve çevresindeki tüm işlerde profesyonel olarak anahtar teslim müşavirlik ve danışmanlık yapılacaktır. Bu konuda firmamız Çanakkale deki tek firmadır. Bu işlerde firmamız ortalama proje bedeline istinaden belli bir yüzdelik komisyon ile çalışmaktadır.

6. Şirketimiz temel olarak hizmet - danışmanlık firmasıdır.
Teklif al >
3 Enerji Kimlik Belgesi Fiyat Teklifi Al