Melek Demir Psikolog Kayapınar Armut'ta #287432

Melek Demir

Psikolog · 2 yıldır üye
Diyarbakır Kayapınar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Merhabalar ben Psikolog Melek DEMİR;
Kısa akademik özgeçmişim:
Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen edebiyat Fakültesi Psikoloji (İngilizce) bölümünü şeref öğrencisi olarak tamamladım. Yurt dışında dil eğitimi görüp hem dilimi geliştirme fırsatı bulup hem de farklı kültürleri tanıma şansına sahip oldum. Akademik hayatım süresince Çapa-Tıp Spor Bilim Dalında Bülent Bayraktarın süpervizyonluğunda Spor psikolojisi üzerine staj gördüm. Ayrıca Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde psikiyatriler ve psikologlar eşliğinde birçok klinik vakada aktif olarak katıldım. Son olarak Samsun Özel Doğuş Rehabilitasyon Merkezinde Engelli çocuklar üzerine stajımı yapıp farklı bir alanda da tecrübe sahibi olma şansına eriştim.
Eğitim Hayatım süresince birçok psikolojik araştırma projelerinde yer aldım. Okulumuzun 300 e yakın üyesi bulunan Psikoloji Öğrencileri Kulübü yönetim kurulunda 3 yıl görev aldım. Yapmış olduğumuz bu organizasyonlar ve çalışmalar rektörlük tarafından plaket ile ödüllendirilmiş olup kişilere özgü teşekkür sertifikası vermiştir.
Hipnoz uygulayıcısı ve psikoterapisist, aile ve cift terapisti cinsel terapist olarak PERSONA PSIKOTERAPI merkezinin bir parçası olarak daha sorunsuz ve mutlu bir yaşam için sizlere hizmet vermekteyim
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.