Melissa Kahraman

Psikolog · 8 aydır üye
İstanbul Beylikdüzü
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
2019 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nü bölüm üçüncüsü olarak yüksek onur derecesiyle tamamladım. Lisans eğitimim boyunca farklı kurumlarda görev aldım, Beylikdüzü Okyanus Koleji ilkokul kademesinde staj süreci boyunca öğrenci-veli görüşmeleri, veli atölyeleri ve uygulanan objektif testlerde aktif olarak görev aldım. Ardından Özel Algı Dünyası Rehabilitasyon Merkezinde özel eğitim gereken 15 yaş altı çocuklar ve aileleriyle yapılan görüşme ve çalışmalara katıldım. Son olarak pedagojik formasyon eğitimi kapsamında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Ortaokulunda stajyer rehber öğretmen olarak aktif rol aldım, staj deneyimim boyunca 6. sınıf kademesinden seçilen 10 kişilik öğrenci grubuyla sosyal beceri geliştirme, kendini ifade etme, akran ilişkileri konularında 10 hafta süren drama çalışmalarını yönettim.
Prof. Dr. Tülay Bozkurt danışmanlığında “Algılanan Ebeveyn Mükemmeliyetçiliği ve Benlik Saygısının Sosyal Kaygı Üzerindeki Etkisi” adlı bitirme projesiyle 2019 yılında mezun oldum.
Uygulayıcı Olduğum Test Sertifikaları; Frankfurter Dikkat Testi, Porteus Labirentleri Testi, Cattell 2A/3A Zekâ Testi, Burdon Dikkat Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), Gesssel Gelişim Figürleri, Metropolitan Okul Olgunluğu, Peabody Resim Kelime Testi, Benton Bellek Testi, Frostig T, Kent EGY T, Kinder ANGST, Sayı Dizisi Öğrenme Testi (SDÖT)
Şu an İstanbul Aydın Üniversitesinde klinik psikoloji yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Eğitim sürecim boyunca cinsel işlev bozuklukları, aile ve çift, yeme bozuklukları, panik bozukluk, sosyal anksiyete, depresyon vb. diğer alanlarda da danışan görmeye devam ediyorum. Çalıştığım grup yetişkin bireylerdir. Seansları online olarak gerçekleştirmekteyim.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.