Meman Çiçek

Stil Danışmanı · 7 yıldır üye
İstanbul Güngören
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2010
Merhabalar ben Meman Çiçek Giyinmenin örtünmekten ibaret olmadığını doğru bir stil ile giyindiğimiz de,giyinmenin bize doğru bir kimlik kazandırdığını unutmayalım.Ben bir çok ünlü sanatçının sahne kostümlerini hazırladım.bir çok tv sunucusuna kombinler yaptım. bir çok markanın katalog çekimlerinde bulundum.edindiğim tecrübler den stilini bulmaya çalışanlara tek tvsiyem. Önemli olan, kimliğinizi keşfetmek ve dışarıya doğruyu yansıtmaktır.

Peki nedir bu stil danışmanlığı? ve örneğin bir stil danışmanı kilolu bir beyi nasıl yönlendirir nasıl giydirir?Öncelikle şuradan başlayalım isterseniz; Sevgili beyler boyunuz kısa ve kilo anlamında fazlanız var ise şunlara dikkat edelim.

V yaka konusunda hep söylüyorum V yaka boyun kısmını her zaman uzun gösterir ve sizlerde bunu tercih etmeyi unutmayın
İş hayatında iseniz kalın değil ince kravat seçimini tercih ederseniz daha iyi gözükebilirsiniz takım içinde
Desenlerden uzak durun ki daha zayıf gözükebilesiniz
Boyuna çizgiler ile zayıf göstermenin vazgeçilmez tüyosudur unutmayın yine
Pantolon kesimlerinizi her zaman aşağı doğru daralan paça kullanınız lütfen
Bir erkeğin giyim odasında olmazsa olmazları arasında tabi ki Beyaz Gömlek her zaman kurtarıcıdır bu sezon yine kısa yakalar ön planda bununla birlikte Çizgili ve Hareketli gömlekler hem sizi spor hem de klasik giyimlerinizde rahatça kullanabileceğiniz parçalardır. Yeni sezon ürünlerinizi Slim Fit kesimlerini tercih edin hem kumaş hem jeanleriniz de bununla birlikte gömlek ve ceketlerinizde aynı şekilde tercih etmeniz gerekmektedir. Ve olmazsa olmaz yine fularlarınız ile görümünüzü değiştirebilirsiniz ve Ayakkabı tercihlerinizde ise bu sezon daha spor şık ve renkli bağcıklarla şıklılığınıza şıklık katarak daha ön planda olabilirsiniz unutmayın.Bu sorulardan en az birine evet diyorsanız, bir stil danışmanı size iyi gelebilir:

1-Şüphe götürmez bir şekilde size ait olduğu anlaşılan bir tarzınız mı olsun istiyorsunuz?
2-Bir dolap dolusu giysiniz va
Teklif al >
4 Stil Danışmanı Fiyat Teklifi Al