Mert İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · 4 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen Mert Haşere Kontrol Hizmetleri ailesi sizlere ekonmik ve modern çözümler üretmekiçin her geçen gün kendisini yeniliyor.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen Mert Haşere Kontrol Hizmetleri ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz. Firmamız WHO(Dünya sağlık teşkilatı) nın gelşmelerini takip eden ve uygukayan,sağlıkbakanlığı ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde ugulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur.Böcek ilaçlama sektöründe baş rol oynuyoruz.

Böcek ilaçlama ve haşere ile kemirgen kontrolü hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Mert Haşere Kontrol Hizmetleri, bilimsel ve modern hizmetlerini teknolojik ekipmanlarını, özenle eğitilmiş,iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlıkbilgisini,yılların birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devamlı yükselmeyi amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ
Çevreye duyarlı,tomlumsal,düşünsel ve küresel değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek.Bunun yanında mevcut müşterilerimize kaliteli hizmet vererek yıllık periyodik ilaçlamalarını gerçekleştirmek.Verdiğimiz bütün hizmetlerde türkiyenn lider konumuna yükselmek,kaliteli ve her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla piyasamızın diğer aktörlerine namzet olup ektör kalite çıkasını yükseltmek.Birlikte çalıştığımız kişi,kurum,kurulşlara personelimiz açısından oluşurduğumuz güvenirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz yurdum insananına daha hijyenik,sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdüre bilmeleri için kaliteli ,güvenilir ve en uygun maliyetli böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktır.

Teklif al >
4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al.