Merve Başak Çimen

Psikolog · 11 aydır üye
İstanbul Esenyurt
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Merhaba, profesyonel bir hizmet almak istediğin için buradasın ve bu yüzden önceliğim kısaca aldığım eğitimlerden bahsetmek olacak. 1993’te Artvin de doğdum. 2011’de Trabzon Merkez Fen Lisesi’nden mezun oldum. 2012’de tam burslu Okan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nü kazandım. 2016’da CİTEB kurumunda Evlilik, Çift ve Aile Eğitimleri ile Boşanma Terapisi Eğitimleri sertifikalarını aldım. Psikoloji ve Kişisel Gelişim üzerine eğitim veren kurumlarda kısa zamanlı Eğitim Koordinatörlüğü görevi üstlendim. Çeşitli üniversitelerde gerçekleştirilen Psikoloji Günleri, PDR Eğitimleri ve Atölye Çalışmalarına katılım gösterdim. Okul sürecinde rehabilitasyon merkezi, hastane, adliye ve okulda gözlem/staj yaptım. 2017’de mezun oldum ve 2018’de Nişantaşı Üniversitesi’nde Psikoloji yüksek lisans eğitimine başladım. Şu anda tez hazırlama dönemindeyim bir de Felsefe, 3. sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz yıl Notos Atölye nin Editörlük ve Yayıncılık Atölyesi ne katıldım. Bu yıl ise Başkent Üniversitesi onaylı Doğum Koçluğu eğitimini de başarıyla tamamlayıp sertifikamı aldım.
Eğitim benim işimin önemli bir parçası çünkü tercih dönemindeki öğrencilere rehberlik/koçluk eğitimleri veriyorum ve onları sınava hazırlıyorum. Tercih sürecinde de öğrencileri ve velileri ilgili bölümler ve meslekler hakkında bilgilendiriyorum. Boşanma Terapisi şu sıralar üzerinde yoğunlaştığım bir alan hatta yüksek lisans tezimde boşanma konusu üzerinde çalışıyorum.
Bedenimizin açlığını çok kolay anlıyoruz ama ne yazık ki ruhumuzun ihtiyaçlarına kulaklarımız hep kapalı. Farkındalığımız yeterli değil belki de. Belki de bazı noktalarda yardıma, desteğe, rehbere ihtiyaç duyuyoruz. Bunu hissetmiş olman ve şu anda bu yazıyı okuman en azından başlamak istediğini gösteriyor. İstediğin an bu serüvende sana eşlik edebileceğimi bilmeni isterim. 2 senedir evliyim. Asil ve Maya adında iki kedimiz var. Sanırım kendimi kısa da olsa tanıtmış oldum, şimdi sıra sende:)
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.