IT Security Expert Shek Bilişim

Harddisk Veri Kurtarma · 5 yıldır üye
İstanbul Fatih
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2009
EC-COUNCIL SERTIFIKALI GUVENLIK UZMANI : BEYAZ ŞAPKALI HACKER (CEHv6), VERI INCELEME IÇIN (ECSAv4), SIZMA TEST IÇIN (LPT NO:M11-348).

Veri kurtarma konusunda 10 yılı aşan deneyim.
Uygun fiyatlandırma ve maaliyet politikası.
Veri Kurtarma ekibimiz, temiz oda laboratuvarlarımızda en son teknolojileri kullanmaktadır.
Müşteri veri güvenliği bizim önceliğimizdir, ShekVeriKurtarma Grubu çalışanları, verilerinizi korumak için tam bir Gizlilik Bildirimi sözleşmesi altındadır.
Son olarak geride bıraktığımız binlerce mutlu müsteri.

Shek Bilişim Bilgi Güvenliği, Network ve Veri Kurtarma hizmetleri, alanında uzman kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal firmalar ve müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Shek Bilişimin sektörde en iyi firmalar arasında yer almasının nedenleriyse bilgi birikimine, yılların tecrübesine ve her zaman ön planda tuttuğu müşteri memnuniyetine bağlıdır. Şirketimiz ”EC-COUNCİL TURKEY PARTNER ” ünvanına ve CEH,CHFI,ECSA,LPT,ECSP,CCIE(written),CCDE(written) sertifikalarına sahiptir.Genç, dinamik ve sektörü takip eden ekibiyle birlikte Veri Kurtarma, Adli Bilişim ve Sızma Testleri hizmetlerinin yanı sıra farkındalığı artırmak,bilinçlendirmek amaçlı eğitimler vermekte aynı zamanda sertifikasyon eğitimleriyle sertifika verme yetkisine de sahiptir.
Teklif al >
4 Harddisk Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al