Muhammed Şevki Büyükkal

İngilizce Özel Ders · 5 yıldır üye
Antalya Kepez
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
• İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden 2015 yılında mezun oldum.
• Erasmus programı ile 2.sınıfın ilk dönemini İsveç’in Trollhattan şehrinde University West’de okudum. Burada kaldığım 5 aylık sürede sürekli ingilizce pratik yaparak, konuşarak ingilizce konuşma seviyemi geliştirdim.
• ÖSYM’nin her yıl iki kez yaptığı YDS ye [Yabancı Dil (İngilizce) Seviye Tespit Sınavı] 3 defa girdim. Aldığım puanlar; 2013: 82.5 2014: 88.75 2016: 91.25
• Üniversite eğitimim sırasında yurtdışından gelen yabancı öğrenci gruplarına verilen gezilerde üniversitem ve İstanbul üzerine rehberlik ve çevirmenlik yaptım.
• Yapacağım derslerde ağırlık ingilizce konuşma, diyalog, dinleme üzerindedir. Derslerimi ders alan kişinin istek ve beklentilerine göre şekillendiriyorum. YDS, TOEFL, IELTS gibi ingilizce seviye tespit sınavlarına hazırlanan arkadaşlara hazırlık stratejileri veriyorum ve çalışma materyalleri sağlıyorum. Gramer için uluslararası geçerliliğe sahip, dünyanın en itibarlı gramer kitaplarından biri olan Raymond Murphy’nin “English Grammar In Use" kitabını kullanıyorum.
• İngilizce öğrenmek, öğretmek, okumak, konuşmak benim için bir hobi. Severek yaptığım bu işle ders alacak kişilere yardımcı olmak istiyorum.
Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al