Murat Gülbahar Yaşam Koçu Kadıköy Armut'ta #1161464

Murat Gülbahar

Yaşam Koçu · 6 aydır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Merhaba özellikle forum sitemiz ve çevremizdeki insanlardan bize gelen talepleri değerlendirdiğimizde aşağıdaki belirttiğimiz konular için sizlere Rovalin Vip danışmanlık paketi hazırladık.

Rovalin Vip paketimiz ilk 15 gün ücretsiz olup, hizmetin devam etmesini dileyen üyelerimiz konu başlığı altına yorum ekleyerek veya mail ile bizlere ulaşabilirler.

Rovalin Vip hizmet paketimizin talep görmesi durumunda elimizden geldiğince yeni talepleri değerlendireceğiz.


1-) İlaçlar ile ilgili bilgilendirme (İlaçların endikasyonları, yan etkileri, kullanım dozları ve diğer ilaçlar ile ilgili etkileşimleri hakkında soru sorabilirsiniz.)

2-) Düzenli kullanmakta olduğunuz raporlu ilaçların bitiş tarihinden 15 gün öncesinde hatırlatılması ( ilaç raporları ile 3 ay (90) gün ara ile ilaçlar alınmaktadır, raporlu ilaçlar içinde 15 gün öncesi yani ortalama 75 gün de bir ilaç alma hakkınızı takip ederek sizlerde 15 günlük ilaç fazlası olomasını sağlıyoruz.)

3-) Kullanmakta olduğunuz ilaçlarınıza ait rapor bitiş sürelerini sizlere önceden hatırlatarak, ilaçlarınızda mağduriyet yaşanmaması için tedbir alıyoruz. ( Güncel rapor süreleri 3,4,6,12 ve 2 yıl olmaktadır.)

4-) Günlük düzenli olarak kullandığınız raporlu ilacınızı unutmamanız için size hatırlatma yapıyoruz.( Şu an için sadece günlük 1 (bir) ilaç için geçerlidir, günlük birden fazla ilaçlar içinde altyapı çalışmamız devam etmektedir.)

5-) Hastane veya sağlık kurumlarından istenen tetkik , kan tahlili vs. sonuçlarını istenildiğinde tarafınıza pdf veya istenilen iletişim araçları ile gönderiyoruz.

6-) Üyelerimize özel olarak kullanmakta olduğu ilaçların tamamı ve ilaç raporlarını sgk medula sisteminden gizleyebilme olanağı sunuyoruz.


7-) Rovalin Vip üyelik paketimizi alan üyelerimiz için forumda sadece vip üyelerimize özel bir alan hazırladık, bu alanda yazılan konular vip üyelerimiz tarafından görünecektir.
Teklif al >
4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al.