Murathannakliyat. Com

Parça Eşya Taşıma · 3 yıldır üye
Kocaeli Gebze
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
İnsanoğlunun varoluşuyla ortaya çıkan taşıma eylemi zaman içerisinde sürekli aşama kaydederek günümüzdeki şeklini almıştır.
Teskere ile başlayan taşımacılıktan konteynır taşımacılığına kadar uzanan bu yolda insanoğlu hayattaki en değerli sey olan zamanı etkin kullanarak hızlı güvenilir en az maliyetle taşıma talebini karşılayıp hem maddi hem manevi yönden karlı olmak istemiştir.
Kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimiyle karşılaşmamak için de kaçınılmaz bir ihtiyaç olan taşımayı en güvenilir ve en uygun şekilde yapmak her kişi ,kurum ve kuruluş için oncelikli beklenti olmuştur.Bu beklenti de ince eleyip sık dokumak zorunluluğunu doğurmuştur.
Bizler bu beklentinin farkında olarak uygun fiyat, güvenilir ve sorun teşkili olmayan bir taşıma anlayışı ile yılında faaliyet göstermeye başlamiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.Siz değerli iş ortaklarımıza hizmet için yıllarca bu sektörde var olduk ve kollektif bir çalışma anlayışıyla büyüyerek var olmaya devam edeceğiz.
Bir işteki başarının sabır,azim ve zamani en etkili şekilde kullanarak çalışmanın sürekliliği ile kazanılacağını bilmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz.
Bu bilincle taşımacılık sektöründe tercih edenlerin ilk tercihi olmak için sürekli çalışmayı kendimize sorumluluk olarak yüklüyoruz.
Hayallerimizi hedeflerimize dönüştürerek bu çetin yolda hem kazanan hem de kazandıran olmak icin yaninizdayiz . .murathannakliyat,com olarak taşınmayı dert etmemeniz için yanınızdayız.Bilgi almak için lütfen arayınız.
M.K :
Suat KARAKUŞ:
Fuat KARAKUŞ:
Mümin KARAKUŞ:
Fatih KARAKUŞ:
Teklif al >
4 Eşya Taşıma Fiyat Teklifi Al.