Mustafa Gökdere

Web Tasarım ve Programlama · 2 yıldır üye
Kütahya Kütahya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
AD Tasarım Teknoloji Danışmanlık 10/02/2014 yılında, geçmişten gelen geleneksel tecrübesi ışığında 20 m2′ lik bir ofiste çalışmalarına ; Çinikaro satışı ,Web tasarım, Bilgisayar satış onarım, Logo tasarım, Reklam çekimleri, Katalog tasarımları, Ürün Çekimleri alanlarında faaliyete başlamıştır.

Firma 2015 yılında çalışmalarına hız vererek yapmış olduğu hizmetlere bir Türkiye markası olan Akınsoft Yazılımla yapmış olduğu satış temsilciliği anlaşmasından sonra bayi ağına katılmış olup, bu seneki Kütahya ili içerisinde bulunan satışlarını artırarak 2016 yılı başlarında Akınsoft Bölge Temsilciliğini bünyesine katmıştır. 2016 yılında 500 m2 lik şuanki mağazasına taşınan firmamız bünyesinde Akınsoft Yazılım bayiliği, Flap Yazılım bayiliği, EDM (e-imza – Kep – E-fatura – E- Arşiv) bayiliği, Opax Güvenlik Sistemleri bayiliği, Retro Güvenlik Satış Noktası, Goldnet Güvenlik Satış Noktası, NATEK Güvenlik Sistemleri Bayiliği, JABLOTRON Yangın Alarm Yetkili Satış ve Servisliği, V.B. bayilikleriyle emin ve hızlı adımlarla büyümektedir.

Firmamız 2016 yılındaki Kütahya Ilıca Harlek Termal Otelinin yenileme çalışmalarında bulunmuş olup, otelin yapı işleri hariç güvenlik, bilgisayar sitemleri, çevre aydınlatma sistemleri, ses sistemleri, havuz ışıklandırmaları gibi çalışmalarını üslenmiş ve bu çalışmaları rekor denilebilecek bir sürede 4 aylık süreçte bitirmiştir. Bunun yanında Eskişehir’de bulunan Odunpazarı Tarihi Müftülük Camii restarasyonunda aydınlatma işlerini 2 hafta gibi kısa bir sürede bitirmiştir. Erzincan’ın İliç ilçesinde bulunan Merkez YUSUF ZİYA DEMİR camisinin iç ve dış taş çini tasarımlarını,üretimini ve uygulamalarını konusunda uzman ustalarımızla yapmış bulunmaktayız. Yine karadeniz bölgesinde de cami çinisi çalışmalarımız bulunmakta olup ABD ‘de başta Hollanda, Almanya, KKTC ve ARAP ülkelerine Çini ihracatımız bulunmaktadır.

2016 ve 2017 yılında Kütahya çapında düzenlenen Yapı ve Tarım fuarlarına katılımlarımız, satış grafiğimizde yükselme ve firmamızın
Teklif al >
4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.