Naci Öztürk

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · 4 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013

Her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Firmamızın notebook tamiri konusunda verdiği hizmetler; Notebook Tamiri, Notebook Lcd Ekran Değişimi, Notebook Chipset Değişimi, Notebook Parça Değişimi, Notebook Klavye Değişimi veya Klavye Tamiri.

Chipset Değişimi

Tamiri mümkün olmadığı için anakart değişimine giden chipset arızalarını gideriyoruz.

Chipset arızası nedir? Notebooklarda en çok rastlanan arızalardan birisi "Chipset" arızasıdır. Notebookların aşırı ısınması, fan ünitelerinin tıkanması, yatak, yorgan yada halı üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri yeterince cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

Lcd Değişimi
Lcd Ekran İçin Uyarılar; Notebook unuzun ekranını asla kolonyalı mendil ya da bu tür araçlarla silmeyin. Lcd Ekran temizleme spreyleri ve kendi özel bezleri vardır. Makul fiyatlara bunları alıp ekranınızı korkmadan temizleyebilirsiniz.

Notebook Parça Değişimi
Tüm marka ve modellere uygun işlemci, ekran, harddisk(sabit disk), ram, sürücü(DVD- CD RW), adaptör stoklarımızda mevcuttur.
Teklif al >
4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al.