Namık Kemal Yıldırım

Keman Özel Ders · 1 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK KURSU adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır.

İstanbul Universitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümü mezunuyum. Uzun Yıllar İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi ile Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi nde Keman Öğretmeni olarak görev yaptım. Çalışma hayatım boyunca çeşitli konser organizasyonları içinde bulundum. Ayrıca kurmuş olduğumuz İSTANGO grubuyla gerek medya gerekse özel platformlarda çeşitli konserler vererek tangoyu geniş kesimlere sevdirmeyi amaçladık. Keman eğitiminde genç yetenekleri keşfetme ve ülkemize kazandırmayı amaçlayan CAKA nın (Cihat Aşkın ve küçük arkadaşları) Ataşehir de bir şubesi olarak da faaliyette bulunan atölyemizde sizlere ve çocuklarınıza deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde Keman, Piyano ve Gitar dersleri vermekteyiz.
Evrensel enstrüman grubunda yer alan keman, piyano ve gitar; etkileyici, geniş ses alanı ve güçlü yorum olanakları ile dünyanin pek çok ülkesinde kullanılan sevilen ve her türlü müziğe uygun ayrıcalıklı çalgılardır. 

Enstrüman çalmanın yaşı yoktur. Bir enstrüman çalmayı öğrenmek, kanımızca herkesin en güzel hayallerinden birisidir. Bu enstrümanları öğrenmeyi gözünde büyütmeden sabır ve disiplin içinde eğitime başlayan onlarca öğrencimiz verdiğimiz özgün ve kaliteli eğitimle bugün bunları çalmanın mutluluğunu yaşamakta, ayrıca bulunduklari çevrede kendilerini ayrıcalıklı bir konumda hissetmektedir.
Unutmayalım ki çocuklarımızın bir enstruman çalması onların öğrenme yeteneklerine olumlu katkılar sağlayacaktır.

Birebir veya talep olması halinde ikili gruplar halinde vereceğimiz eğitimlerle ilk dersimizden ücret almadığımız gibi uygun ücret seçenekleri ile de hizmetinizdeyiz.
Teklif al >
4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al.