Neirt Bilişim

Web Tasarım ve Programlama · 1 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
2012 yılından bu yana birçok projeyi profesyonel olarak tasarlamaktayız. Bilgisayar teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak siz müşterilerimizin isteklerine en etkili şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Firmamız web tasarım paketleri, isteğe bağlı özel tasarımları, yazılımları ve çözüm önerileriyle müşterimizin her zaman yanındadır. Bu alanda müşterilerimizi sektörde avantajlı hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Sizleri ve yaptığımız işleri sahiplenerek işlerimizi yürütmekteyiz.
Bildiğiniz gibi artık dijital bir çağda yaşamaktayız bu sebeple müşterilerimize çağın gerektirdiği en modern çalışmaları sunmaktayız. Web ve yazılım projeleri ile birlikte sosyal medya hizmeti de vermekteyiz. Facebook, Instagram gibi uygulamalarda müşterilerimizin sayfalarını yönetmekteyiz. Bu işlemleri sağlarken müşterilerimiz ile sürekli irtibat halinde olmakta ve her zaman daha güncel bilgilerle hedef kitleye doğru adımlar ile ilerlemekteyiz.
Sistem Kurulumları, altyapı (network) desteğimiz ile müşterilerimizin taleplerini istedikleri ölçütte gerçekleştirmekte ve özel yazılım sistemlerimiz ile kurduğumuz sistem altyapılarını kuvvetlendirmekteyiz ayrıca sistem danışmanlığı sağlamaktayız.
Neirt Bilişim Teknolojileri çalışma arkadaşları ile birlikte proje yönetimi tabanlı birçok Web Tasarımı bunlar, E-Ticaret Sitesi Tasarımı, Portal Web Sitesi Tasarımı, Responsive Web Sitesi Tasarımı, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Kişisel Web Sitesi Tasarımı, Mobil Web Sitesi Tasarımı, Yazılım Projeleri, Takip Otomasyon Yazılımları, CRM, E-Katalog, Hosting Hizmetleri, Kurumsal Web Hosting, Logo Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Kurumsal E-Posta Hizmeti, Arama Motoru Optimizasyonu, Google Adwards Reklamları, Seo Danışmanlığı, Mobil Uygulama Geliştirme, Sistem Altyapı (Network) Desteği örneğin Antrepo Altyapı ( Network) Kurulumları, Sistem Danışmanlığı ve Network Çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Yüksek kalitede hizmetler vererek sizleri, değer verdiklerinizi önemsemekte, her ge
Teklif al >
3 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.