Neirt Bilişim Teknolojileri

Web Site Yapımı · 1 yıldır üye
İstanbul Sancaktepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Firmamız; 2012 itibariyle sizlere hizmet vermeye başlamış ve birbirinden farklı projeleri başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Dijital dünyanın gerektiği tüm teknolojik hizmetleri, her geçen gün geliştirerek siz değerli müşterilerimize internet tasarım ürünleri sunuyoruz. Firmaya özel yazılım, web tasarım ve kurumsal kimlik oluşturma adına kendimizi geliştiriyoruz.
Web Uygulamalarımız
Web sitesi kurumsal markalaşma ve kurumsal kimlik adına oldukça önemli hizmetler arasındadır. Kişiye ya da firmaya özel tasarımı, kurumsal web site ve dijital satış konusunda gerçekleştirdiğimiz web siteleri ile rakiplerinizin gerisinde kalmayacaksınız.
Web uygulamalarımız;
• Takip otomasyon yazılım uygulaması
• Özel web tasarım uygulaması
• E-ticaret Sitesi uygulaması
• Web tasarım uygulaması
• Responsive web tasarım uygulaması
• Kurumsal web tasarım uygulaması
Projeye başlamadan önce sizlerin neye ihtiyacı olduğu konusunda profesyonel ekibimiz tarafından tespit yapılıyor. Sektörünüze, hizmet ve ürünlerinize en uygun tasarım belirleniyor. İçerik, SEO hizmeti, uygulama ve otomasyonlarla en kaliteli web sitesine sahip oluyorsunuz. Responsive web tasarım uygulamamız ile mobil uygulama üzerinden siteye giriş yaptığınızda, uyumlu bir yapıda olduğunu göreceksiniz.
Teklif al >
4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al.