Nurdan Aydemir

Psikolog · 1 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Haliç Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu.
Öğrencilik hayatı boyunca birçok gönüllü projelerde görev aldı. Surp Pırgiç Ermeni hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi, Florence Nightingale hastanesinde ve Dual Psikolojik Danışmanlık’ da asistan/stajyer psikolog olarak görev aldı.
Bu asistanlık sürecinde bağımlılık servislerinde çalıştı ve bilimsel makalelerden çeviriler yapıp derlemeler hazırlayarak kurum sayfalarında aktif olarak yazarlık yaptı.
Lisans öğreniminin bir dönemini başarılarından ötürü Erasmus plus programıyla İtalya’da bulunan Universita degli studi dell’Aquila’da okumaya hak kazandı. İtalya’da yaşadığı süreç içerisinde gelişim psikolojisi ve endüstri psikolojisi alanında dersler aldı ve bu dersleri başarıyla tamamlayıp geri döndü.

Mezuniyetinin ardından konuşma bozukluğu, işitme kaybı yaşayan birey çocuk ve ailelerine psikolojik destek vermeye başladı.
Çeşitli psikolojik testlerin uygulayıcı sertifikalı eğitim programlarına katılmış, Bilişsel Davranışçı Terapi, oyun terapisi, çift terapisi eğitimlerini tamamlamıştır. Terapilerinde Bilişsel Davranışçı terapi metodunu kullanmaktadır. Konuşma bozukluğu yaşayan bireylerle bireysel ve grup terapileri sürdürmüştür.
Daha sonra Haliç Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul almıştır ve tezini dijital oyun bağımlılıklarının saldırganlık ve sosyalleşme eğilimlerine etkisini araştırmıştır.
Şu anda yetişkinlere bireysel terapilerle destek vermektedir.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.