NURSELİ ABA

Psikolog · 1 yıldır üye
İstanbul Zeytinburnu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Uzman Klinik Psikolog Nurseli Aba, Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur belgesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında Özel Fransız Lape Hastanesinde psikotik hasta grubu ile çalışmalar yürütmüştür.Daha sonrasında T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Bakırköy Prof. Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde psikotik ve madde bağımlılığı grubu ile çalışmalarına devam etmiştir. Ardından Özel Balıklı Rum Hastanesinde opiyat servisinde çalışmalarını sürdürmüştür.
Bunlar dışında Marmara Üniversitesi Pedagojik formasyonunu alırken Ataşehir Anadolu Lisesi’nde üniversite sınavına hazırlanan son sınıf öğrencileriyle sınav kaygısına yönelik çalışmalar yürütmüştür. Ardından Doğa Koleji Başakşehir Kampüsünde anaokulu çocuklarının okula uyum süreciyle ilgili çalışmalar yapmıştır.
Lisans ve yüksek lisans eğitimi sırasında Çocuk Değerlendirme Testleri, MMPI gibi pek çok test eğitimini, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Çift Terapisi, Evlilik Terapisi, Şema Terapi, Boşanma Süreci Danışmanlığı ve Emdr eğitimlerini tamamlamıştır.
Klinik Psikolog Nurseli Aba, Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini de onur belgesiyle bitirmiştir. Uzmanlık tezi konusu Sosyal Anksiyete Bozukluğu Olan Ve Olmayan Üniversite Öğrencilerinin Umutsuzluk Ve Depresyon Düzeylerinin İncelenmesi dir. 2017 yılından bu yana özel bir klinikte danışan kabulüne devam etmektedir.

Çalışma Alanları

Depresyon
Kaygı bozuklukları
Özgül Fobiler
Obsesif - Kompulsif Bozukluk (Takıntılar)
Sosyal Fobi
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Panik Atak
Sınav Kaygısı
Yeme Bozuklukları
Psikosomatik Bozukluklar
Fibromiyalji
Migren ve Ağrı Bozuklukları
Kişilik Bozuklukları
İletişim Problemleri
İlişki Problemleri
Sosyal Fobi
Uyum Problemleri
Uyku Problemleri
Aile Danışmanlığı
Sosyal Fobi
Özgüven / Atılganlık Çalışmaları
Motivasyon Çalışmaları
Öfke Kontrolü
Kişisel Farkındalık Becerileri
Stres Yönetimi
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.