Oğuzhan Yılmaz

İç Mimar · 6 yıldır üye
İstanbul Bahçelievler
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2013
Crk İç Mimarlık 2017 yılında Mimar Oğuzhan Yılmaz tarafından kuruldu.

“Hayatımızı besleyen tüm anlar bizler için bir kırılma noktasıdır.Yaşam tüm bu kırılma ve dönüm noktalarının odağında formunu almaya devam eder, Crk bu kırılma alanlarında sizler için doğru yönleri belirlemeye yardımcı olur.

Amacımız ihtiyaçlara yanıt veren tasarımlar ile beraber dikkat çekici ama sade, karakterli,detayları ile kalıcı yaşam alanları sunarken zamansız olabilmek ve bu sayede insanların bu alanlarda her zaman kendilerini oraya ait hissedebilmesini sağlamak.

Projelerde büyük-küçük demeden insanların yaşadığı ve çalıştığı alanlara dokunmak, hayallerini gerçekleştirmek kendi hayalimizi gerçekleştirmek gibi. Onlarla geçirdiğimiz süre boyunca onların karakterini alıp bir eve ya da iş yerine verebilmek en büyük heyecanımız.

İhtiyaçları en yaratıcı ve kullanıma uygun hale getirmek ve bu hizmeti herkesin ulaşılabilir olmasını sağlamak ise daimi hedefimiz.”

Crk İç Mimarlık; Birçok projenin mimari – iç mimari ve uygulamalarının yapıldığı bir tasarım ofisidir. Projenin tamamına ya da bir bölümüne; konsept danışmanlığı, proje geliştirme ve yönetme hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet Alanlarımız :

Ofis Projeleri
Konut Projeleri
Villa-Ev Projeleri
Mağaza Projeleri
Cafe Projeleri
Restoran Projeleri
Tüm Yaşam Alanları
Teklif al >
3 İç Mimar Fiyat Teklifi Al.