Ömer Genç Bina Cam Filmi Büyükçekmece Armut'ta #444935

Ömer Genç

Bina Cam Filmi · 1 yıldır üye
İstanbul Büyükçekmece
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2010
Bina Cam Filmi Kullanılmasının Avantajları
Günümüzde dışarının aydınlığını içeriye taşıyan aydınlık ve ferah mekânlar elde etmek amacıyla gerek konutlarda gerekse işyeri ve ofislerde eski yapılara kıyasla daha fazla cam kullanılmaktadır. Bina cam filmi Estetik açıdan da hoş bir görünüm sunan ferah mekânlar elde etmek bazı dezavantajları da beraberinde getirmektedir.Geniş cam yüzeyleri yaz dönemlerinde bina içinin aşırı ısınmasına soğuk havalarda ise cam yüzeylerden kaybedilen ısının fazla olması dolayısıyla enerji maliyetlerinin artmasına neden olmaktadır. Ayrıca geniş cam yüzeylerde yansıma fazla olmaktadır.

Binalarda cam filmi kullanın.
Buna ek olarak güneşe daha fazla maruz kalmaları sebebiyle geniş camlı binalarda kullanılan halı, perde ve mobilyaların renklerinde kısa zamanda solma ve sararmalar meydana gelmektedir. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla farklı özelliklere sahip olsalar da bina camlarında film kullanılması yaygındır. Bina cam filmi sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle pek çok yapıda tercih edilmektedir. Konut ya da işyeri binalarınızda kullanabileceğiniz cam filmlerinin sağladığı avantajlar arasında kısaca şu hususları ifade etmek mümkündür.

Cam filmleri yapının iç sıcaklığının muhafaza edilmesi sayesinde hem bina konforunu artıran hem de enerji giderlerini azaltan bir uygulamadır.
Cam filmleri güneşin zararlı ışınlarının olumsuz etkisini büyük ölçüde azaltır.
Film kullanımı camlarda oluşan yansıma ve parlamayı azaltır.
Mobilyaları güneşin renk solduran ve yıpratan olumsuz etkisine karşı binalarda cam filmi kullanımı ile koruma altına almak mümkündür.
Sipariş İçin Arayın: 0 531 646 9495


Her Mevsim Enerji Giderlerinde Tasarruf
Bina cam filmi kullanımı enerji giderlerinin azalmasında etkili araçlardan bir tanesidir. Yazın havanın sıcak olması ve güneş ışınlarının yapıların içine doğrudan nüfuz etmesi iç kısımların ısınmasına yol açmaktadır. Binada cam sayısının fazla olması ve geniş yüzeyler halinde cam kullanımının terc
Teklif al >
4 Bina Cam Filmi Fiyat Teklifi Al.