Osmorganizasyon Temizlik Hiz. Ev Temizliği Kartal Armut'ta #246452

Osmorganizasyon Temizlik Hiz.

Ev Temizliği · 2 yıldır üye
İstanbul Kartal
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1999
EVLER İÇİN SİGORTALI GÜNDELİKÇİ TEMİNİ
– Firmamız tarafından yol + sigorta masrafları karşılanmaktadır.
– Çalışma saatleri günlük 8 saattir, 09:00 – 17:00 arası çalışılmaktadır. Sizin evinize de yorgun personel gelmemesi için lütfen saat konusunda ısrar etmeyiniz.
– Personellerimiz 25- 35 yaş aralığındadır. Buna rağmen bütün evin tamamlanma şartı bulunmamaktadır. Evinizi en iyi siz bilirsiniz, dilerseniz 2 personel gönderilebilir. 2. personel %10 indirimli olarak gelmektedir.
– Personellerimizin tamamı eğitimli ve güvenilir olmasına rağmen firmamızı ağır yükün altına sokmamak için lütfen ziynet eşyalarınızı görünür alanlarda bırakmayınız. Kırılabilecek veya nadir eşyalar için önceden hatırlatmada bulunun.
– Personelin yemeği gün içerisinde 12:30 – 13:00 arasında ev sahibi tarafından verilmektedir.
– Ütüleme hizmeti parça başına 5 TL’dir. Sadece gömlek ve pantolon / bluz ve etek ütülenmesi yapılmaktadır. Ütüleme için ayrıca gelinmemektedir.
– Periyodik temizliklerde bir aksilik veya bir şikayet olmadığı müddetçe aynı kişiyi göndermeye dikkat ediyoruz.
– Temizlik personellerimizin motivasyonu düşmemesi amacıyla lütfen çalışma esnasında değil de çalışma başında yönlendirmede bulunun, çalışma sonunda ise eksik yerler var ise rotüş yapılmasını talep ediniz.
– Şikayet ve beğenilerinizi tarafımızdan gönderilen memnuniyet formunu doldurup zarfa koyarak bize teslim edebilirsiniz.
– Çalışan bayanlar için evde bulunma zorunluluğu olmamakla birlikte bu konuda karşılıklı güven oluşmasına önem vermekteyiz.
– Personelin maaşı o gün işlediği için temizlik erken bittiği takdirde herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.
– Hizmetimiz sadece aile evleri içindir. İçinde bayan bulunmayan bekar evleri için bayan temizlikçi hizmetimiz yoktur. Bir bay bir bayan şeklinde ekiple hizmet verilebilir.
– Sözleşme yapıldığı takdirde 1 sene boyunca fiyatta değişiklik olmamaktadır.
Teklif al >
1 Ev Temizliği Fiyat Teklifi Al.