Öz Aktaş

Eşya Depolama · 11 aydır üye
İzmir Karşıyaka
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
ÜXTAŞ NAKLİYAT
İzmir evden eve nakliyat sektöründe Karşıyaka da faaliyet gösteren Lüxtaş Nakliyat tüm şehiriçi ve şehirlerarası taşımada her zaman bir telefon kadar yakındır.
Evden Eve Taşıma nın sadece eşya taşımak olmadığından yola çıkan firmamız, sizin kazanım ve değerlerinizin de taşıdığının bilincindedir.
Ev nakliyenizi huzur ve mutluluk içerisinde yapmanız için firmamız 7 24 tüm imkanlarını seferber etmektedir.
Müşterilerimizin Bizi Tercih Sebepleri

•Taşıma asansörü seçenekleri
•Sigortalı taşımacılık
•Sehiriçi ve şehirlerarası nakliye
•Havalı naylonla ambalaj
•Her ebatta araç seçenekleri
•Depolama hizmeti
•Kadrolu çalışan elemanlar
•Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi
Ülkemizde nakliyat sektörü hamallıktan ibaret basit bir işmiş gibi görülmektedir. İnsanlar nakliyat firmalarının sadece eşya taşıdıkarını zannediyorlar. Biz sizin eşyanızla birlikte sizin değer verdiklerinizide taşıyoruz. Eşyalarınızın ambalajlama, taşıma, kamyona istifleme teknikleri, başlı başına bir tecrübe ve birikim gerektirir. Firmamız, tüm bu sorumlulukların bilincindedir.
Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamızı aradığınızda ilk görüşmeyi yapan kişi Müşteri Temsilcimizdir. Elemanımız taşınma işinizle ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra kararlaştırılan tarihte evinize ekspertiz için gelecektir.Bu hizmetten firmamız bir ücret talep etmemektedir. Ekspertizdeki amaç eşya ve kat durumlarınıza göre taşınmanın kaç çalışanla, hangi ebatta araçla, ambalaj için nekadar malzeme kullanılacağıdır. Tabiki evinizin konumuna göre evden eve asansörü kurulup kurulamayacağı tespit edilerek bir fiyat teklif edilir. Anlaşıldığı taktirde iş sözleşmeye dökülerek taşımanın ilk adımı atılmış olur.
Evden eve taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

1- Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz eşyalarınız eşyalarınız gerekli olan malzeme ile paketlenir streç naylonla sarılıp. darbelere
Teklif al >
4 Eşya Depolama Fiyat Teklifi Al