Öz Analpler Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 4 yıldır üye
İzmir Buca
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
2010 yılında İzmir de kurulan evden eve nakliyat şirketimiz 4 yıldır siz değerli müşterilerimizde aldığı güven ve referanslarla hizmetini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktadır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışmakta olup araç ve eklpmanlarımızı devamlı yenilemekteyiz. Mesai arkadaşlarımız tam bir disiplin içerisinde profosyonel olarak gelişen şartlara göre kendilerini sürekli geliştirmektedir. İşlerinde uzman olan personelimiz, kendilerine tahsis edilen ekipmanlarla montaj ve demontaj işlerini titizlikle gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Taşıma firmamız , eşyanıza göstermiş olduğu hassasiyeti gördükten sonra bize hak vereceksiniz. Personelimiz kendi firmamıza bağlı çalışanlar olup, kahvahaneden veya duraklardan toplama kişilerden oluşmamaktadır.

Ev veya ofisinizin taşıma ücretini çalışanlarımız tarafından yapacağımız ekspertiz çalışması sonucu belirlemekteyiz. Fiyatlandırmada eşya durumu, hangi tip ambalaj malzemesi kullanacağı, taşınacak yerin konumu asansör kurulmasına engel teşkil edip etmeyeceği ve kaç personelle taşımayı gerçekleştirileceği belirtici rol oynamaktadır
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.